reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
rany 10lat??!! a dawno odstawiłaś?? teraz organizm potrzebuje chwile żeby dojść do siebie ale napewno się niebawem uda&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!
 
reklama
Maja dziękuję :)))
Tabletki odstawiłam 3 lipca. 2 lipca wzięłam ostatnią.

Wiem, że strasznie długo brałam :baffled: Dobrze, że poszłam do dżina i że dostałam luteinę :-)
 
Aga ja brałam tabsy 8 lat...odstawiłam rok temu we wrzesniu...ale zaczelismy sie starac niedawno, to jest nasz 3 cykl...ale ja nie mialam zatrzymania ?@...jakos wszystko bylo jak w zegarku...poza cyklem lipcowy gdzie @ przyszla po 18dniach....ale trzymam kciukasy....
 
Aga o ile pamiętam to ginek mówił że minimum 3miesiące potrzebuje organizm żeby dojść do siebie po hormonkach wieć trzymam kciuki żeby wkoncu @ nadeszla i żeby sie szybciuteńko udało zafasolkować!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dzien Dobry Dzisiaj u mnie temp wkoncu posza troszkę w gorę i jest 36,9...mam nadzieje ze to dobry znak:):) Jescze tydzien...ja teraz czekam a plamienie impalntacyjne..bo w mojej chorej glowce sobie ubzdurałam ze każdy ma i jak nie bedzie to znaczy ze nie ma ciazy...taka dziwna jestem....
 
ikasia brawo:-) W Tobie nadzieja &&&&&&&&&&&&& musi się udać
agnieszka nie smuć się, ja miałam wielką nadzieję że w tym cyklu sie uda i klapa na całej linii, z każdym nieudanym cyklem mam coraz gorzej. chce sie poddać i zrezygnować z macierzyństwa bo to wysysa ze mnie całą energię. Wiem ze nie powinnam tak mówić ,że będzie dobrze i ble ble ble ale ja mam normalnie dość. Jeszcze tyle małych dzieci na około, w rodzinie u znajomych, jeden temat na około, problem bo mały nie chce kupek robić,bo kolki ma ktoś tam a ładnie rośnie jeszcze inne dziecko a ten byl na szczepieniu a tamta znów już główke trzyma i tak jak się zejdzie jedna z druga to ja nie mam z nimi o czym rozmawiać, hehehehe nawet mnie nikt o nic nie pyta i nie zwraca na mnie uwagi w takim towarzystwie no bo co ja moge wiedziec o dzieciach. Żałosne to wszystko
 
Cześć dziewczyny.
Jestem tu nowa. Po przerwie kilkumiesięcznej zaczynamy znowu staranka o maluszka. Dzisiaj biorę pierwszy dzień Clo i Estrofem. Mam nadzieję, że tym razem się nam uda. Miałyście jakieś skutki uboczne po tych lekach?
 
reklama
Do góry