reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
aanikaa ja tez 2 cykl brałam clo i żadnych skutków ubocznych nie miałam.
myśa nie poddawaj sie wiadomo kazdy tak mowi a najgozej w to uwiezyc i nie poddac sie..ja tez miałam nadzieje ze uda sieza 1 razem a tu klapa.... ale co ma byc to bedzie...
a kiedy powinna wzrastac tempka w którym dniu od owulki czy kiedy indziej?
 
reklama
Agnieszka to super.. a za którym razem Ci się udało? ja się nie nastawiam, że za pierwszym razem się uda. Nie chcę po raz kolejny czuć rozczarowania i ogromnego żalu..
 
Ja przy dupku mam bardzo wrazliwe piersi...teraz juz to wiem ze to lutka powoduje...wczesniej myslalam ze to ciaza...w tym cyklu nie doszukuję się zadnych objawów....co bedzie to bedzie...
A ile dni przed @ temperatura ma malec??kilka dni przed chyba nie??
 
Hejka dziewczyny
Myśa kochana ja mam tak samo ,mam dość tych staranek i chcielibysmy oboje odpoczac od nich ale z drugiej strony szkoda nam kolejnego miesiaca,a juz mam dosc sexu na zawolanie w owulke ,juz nie pamietam kiedy sie przytulalismy tak poprostu bo chcemy;/ ehh kochana mam nadzieje ze nabierzesz siły i bedziecie walczyć nadal !!!
Ikasia wiesz co to tez chyba zależy z tą tempką mi dopiero rano spadła tempka a wieczorkiem dostałam @ tak wiec u mnie w tym samym dniu ,a tak sie cieszylam że tempka wysoka a @ ma termin na jutro więc uchachana byłam ale w dniu @mi spadła
 
reklama
A diewcyznki, czy zawsze jest plamienie implantacyjne?? Tak tylko sie zastanawiam...
Mnie zaczal brzuszek bolec...ale miesiac wczesniej tez tak mialam...wiec sobie juz nie dobieram do glowy...
Jutro jest 2 rocznica smierci mojego Taty...jakos smutno....
 
Do góry