reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ankka02, ano właśnie. jak nie biorę hormonów, to @ nie mam miesiącami. w sumie między innymi stąd wiadomo, że większość cykli mam bezowulacyjnych...

zacznę mierzyć temp i przeczekam bez kombinacji do tego listopada, do tego monitoringu. chyba nie mam innego wyjścia.
 
Den no to trzymamy kciuki za cudowny ślub i żeby wszystko było tak jak chcecie!!! no i żeby dzidzia wkońcu była!!!
Risa a tobie Gratuluję i Wszystkiego NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA I DUUUUUUŻO DZIECI !!!!
I kasia no to fajniusieńkie macie wakacje!!! super !!!też bym poleciała sobie! no to mam nadzieję że już we trójeczkę polecisz na te wakacje i że wszystko będzie dobrze&&&&&&&&&&&&&&&&& a na ile lecisz??
Błonka i jak się czujesz lepiej cosik??
Myśa kochana a ty ?? rozkręciła się @??
Suzi czytam że nie najlepiej z humorkiem tukam kochana i bedzie dobrze i tak masz myśleć!!a Maćku się nie odzywa od kwietnia nie ma jej wogóle na BB mam nadzieje ze nie bawem sie pojawi z fotką maluszka!!!
 
Ostatnia edycja:
maja lecimy sobie na weekend tylko...to taki prezent na drugą rocznicę slubu...wylot we czwartek, powrot w niedziele:0:):0
 
a no to nie na długo a myslałam że się poopalasz tak ze dwa tygodnie:) ale cudnie że i na taki weekend możecie się wyrwać!!! rany jak ja przezyje jak mąż pojedzie do Pl?? jeszcez nigdy nie zostalam sama tutaj na mieszkaniu w nocy!!! a tu dwie przede mna!!! ehhh ale mam nadzieje ze wyjda dobre wyniki badań i bedzie wkoncu dobrze!!!
 
myśa wiesz co na usg to moze od kolejnego cyklu sie załapie narazie spróbuje tak moze akurat zaskoczy...
ikasia &&&&&&za mam nadzieje owocne staranka.Ja to sie na tobie wzoróje bo ty tylko 2 dni przedemną jesteś wiec jak ty zaciążysz to mam nadzieje ze i mnie sie uda;-)
błonka współczócia z tym pęcherzem...wiem jaki to ból jest...masakra tez to miałam ale mój cudowny gin dał mi tabletki i po jednym dniu wszystko ustąpiło!!!
den ooookochana nie stresuj sie ślubem na tydzień przed nib bedziesz miała tyle załatwień że nawet nie bedziesz miała czasu pomyśleć zer to twój ślub!!!&&&&&za ten wyjątkowy dzień aby wszystko ułożyło sie tak jak sobie to zaplanowaliście i oczywiście z niecierpliwością czekamy na foteczki z wesela i dłłłługą recęzje przebiegu imprezy;-)
risa a lekarz nie dał ci clo na poprawe pęcholków?a ten dupek bierzesz regularnie co miesiąc i dalej nie masz owulki??
maja kochana juz chyba wszystkie ci mówiłyśmy że napewno wyniczki bedą super tak ze nie stresuj sie kobietko niczym tylko skup sie na tym co przyjemne;-)a jak tam porządki w szafie???
a ja wkoooońcu was nadrobiłam z czytaniem bo piszecie i piszecie aż nie ma końca;-)ja dziś u teściowej byłam na kawce to troszke sobie poplotkowałyśmy;-Da weselisko mamy w październiku i musze mojemu małemu przystojniakowi garniturek kupić;-)
a u mnie dziś przytulanak były myśle ze owocne...;-)
 
reklama
Den ja Ci tylko powiem że ja się też stresowałam ślubem ale w dniu slubu NIC!!! normalnie zero stresu ,w kosciele gadalismy sobie z mezem co jemy na obiad itp:)
Błonka i jak sie czujesz??
Ania tulkam mooocno !!!
AGA mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&zebyscie sie wstrzelili!!! ogarnełam sie wkońcu z tą szafą:-)nareszcie!!! ehh oby były dobre te wyniki a teraz mam mega problem bo mężulek pojedzie na badanka ale nie ma kiedy jechac ich odebrac i ja mialam odebrac a tu dzis sie okazalo ze jednak nie dostane urlopu!! mam nadzieje ze jutro bede miala wkoncu wolne bo juz jestem taka zmeczona ze hejo no i postanowilam ze odstawiam castagnusa bo albo wymorduje wszystkich wkolo albo zwolnią mnie z pracy ,dziś kierowca pytał czemu wczoraj byłam taaaka zła a ja nie bardziej niz dzis :p popatrzyl na mnie i uciekl!!!:))))
 
Ostatnia edycja:
Do góry