reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam Was kochane
Ikasiu sercem jestem z Tobą:*:*:*

Strasznie się denerwuje przed jutrzejszą wizytą :-( Mam czarne myśli, straszna pesymistka ze mnie ;(
 
reklama
Skarbie bedzie dobrze...Twoje dzieciatko bedzie majowe...ja się urodzilam w maju i to są dzieciaki które że się tak wyraże mają "twarą dupę", wiec Twój bobo jest silny i będzie wszystko ok...i tak proszę myśleć!!
 
Suzi kochana będzie dobrze!!! napewno !!! jutro zobaczysz piękne bijące serduszko!!! i daj nam szybciutko znać ,prześlij fluidki i fote skarbeczka!!! na która masz wizytę??
a ja leżę cosik mnie złapało , wziełam aspirynke i się grzeję dobrze ze ten cykl i tak spisany na straty z powodu wyjazdu mężulka bo bym sie wqrzała że się przeziębiłam;/
 
Maju wizytę mam na 21:30 ale może być tak że wejdziemy ok 23 :-( Ostatnio tak było...W piątek rano Wam napiszę co i jak.
Proszę a nawet bardzo proszę trzymajcie kciuki
Jak do jutra nie osiwieje to będzie dobrze :zawstydzona/y: Pewnie powiecie że przesadzam ale to jest silniejsze ode mnie :dry:
 
kochana a ja Cię doskonale rozumiem , po tylu Aniołkach też bym się martwiła i była o krok od osiwienia ! ale kochana musi być już dobrze !!! i tak będzie! ehh w piatek pracuję więc zobacze maluszka dopiero po południu:/ zaciskamy wszystkie mega kciukasy kochana za WAS !!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
A ja w Twoja stronę puszczam
-po pierwsze buziole
-po drugie gorocego przytulasa

-po trzecie uśmiech dziecka

-po czwarte Kciukasy

Jak tak wszystkie zaklinamy rzeczywistosc to nie ma siły...musi być dobrze...








 
suzi kochana nie martw sie napewno bedzie dobrze i wkoncu pech sie od was odwrócił i maleństwo juz z wasm bedzie!!!
ikasia kochana nie smuć sie taka juz kolej rzeczy jest...a z tego co widze to twój tato zmarł na 8 dni przed twoim slubem?no to faktycznie nie miło...ale moze akurat tam w górze wstawi sie za tobą i w tym cyklu sie wam udało!!
 
Ikasia przykro mi z powodu taty. Czuwa nad Tobą i niedługo będziesz szczęśliwą mamą.
Suzi to nie łatwe ale nie stresuj sie tak bo maleństwo to czuje, będzie wszystko dobrze kochana, będziemy trzymać za Ciebie kciuki. Postaraj się wypocząć i nie zamartwiać sie;-)
Maja broń się przed wirusami, omijaj je z daleka. JA też się kiepsko dzisiaj czuje, zawroty i ból głowy,@ nadal trwa ale jakaś kiepska ,pewnie 2 dni i się skończy
 
reklama
Myśa ja też miałam taką nijaką @ wtym miesiącu i trwala 7dni, ale już koniec jej nareszcie
Ikasia tulkam mocno kochana i też myślę że Tata neibawem powróci do Ciebie w postaci ślicznej córeczki!!!
 
Do góry