reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
u mnie tez 19dc wiec jeszcze troche ale najpierw czekam na @ dopiero pozniej testuje juz w swoim zyciu robiłam tyle testow na dzien przed @ wiec nie bede sie łudzic

ilkasia ale mimo wszystko trzymam kciuki zeby sie udalo jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek objawy
 
reklama
hej Wam... a no dzieki :) ja juz lepiej... z pecherzem bo psychicznie dzis wysiadam..
moja babcia jest od kilku dni w szpitalu na wewnetrznym.. wiecie 80 lat i te wszystkie problemy cisnienie, zawroty glowy itp.. wykryli jej tetniaka na aorcie i kamienie na woreczku... dzis poszlismy z mezem do niej i... koszmar.. wracala z usg i stracila przytomnosc! pielegniarka zlapala ja z jednej moj maz z drugiej strony ale cialo bezwladne to ciezkie i sie wysmyknela na ziemie, ja tylko glowe zdazylam zlapac... podpieta do aparatury calej ;( jeszcze mnie tak pielegniarki wkur.... wiecie czasem tak jest jak czlowiek traci przytomnosc ze sie zalatwia pod siebie... no i trzeba bylo babcie umyc i w ogole.. myslicie ze ktos pomogl?! Boze jestem zalamana nie wiadomo co dalej, lekarka sie zmyla do domu.. jutro z samego rana jade pytac co i jak... jeszcze kazali kupic "BATERIE" do maszyny co monitoruje serce bo oni nie mają....... jak by nas nie bylo to by jej nie podpieli.. chore!!
Plakac mi sie chce.. jak babcia sie ocknela po kilku h powiedziala ze czas robic miejsce na nowe pokolenie......
 
Błonka masakra co sie dzieje w tych szpitalach
kwiatuszek ja też mam takie podejście że poki @ nie ma to nie testuje bo dużo kasy wydałam na testy, trzymam &&&&&& za dwie krechy
maja aż tak źle działa na ciebie castangus??( czy jak się to pisze). Może faktycznie odstaw
 
Ostatnia edycja:
Błonka naprawde współczuję ale takie są realia w szpitalach;/// ehhh szkoda gadać jak traktują pacjentów ,mojemu dziadkowi wykryli guza na mózgu czy gdzieś w okolicach bo nie pamiętam gdzie to było wzieli Go na operacje i wycieli razem z kością tego guza bo lekarze nie spodziewali sie ze przeżyje te dni po operacji i nie wstawili mu juz kości rozumiecie?!! przeciez tragedia jakas!! i tak Dziadzio chodził z 5lat z taką dziurą w głowie ! i prze tych powalonych lekarzy ktoregos dnia poszedl na strych i uderzyl w ta miejsce gdzie nie bylo kosci i umarł a gdyby oni mu ja swawili to moze by był na moim ślubie!!! a tak Go kochałam że świata po za nim nie widziałam a teraz nawet niechce mi się przyśnić:( ehh aż się poryczałam;///
Myśa no tak mi się wydaje że to przez niego tak mam i może ta @ też taka dziwna przez niego??bo dziś 7dc a nadal plamię tylko że to takie dziwne plamienie no i @ w sumie miałam tylko 1dzień tak mnie zalało a później tylko plamienie;/ ehhh i postanowiłam już dziś nie wziąć castagnusa
a brała któraś z Was?? miałyście jakieś dziwne skutki uboczne??
Kwiatuszek , Myśa mooocno zaciskam abyscie nie bawem zobaczyły II krechy!!!
 
Błonka masakra z tą Twoją babcią :szok:
Wczoraj wieczorem zmarła siostra mojej babci. Też bym chciała tak umrzeć - wnuki zadzwoniły po pogotowie i kobieta sobie o własnych nogach szła do karetki i żartowała z tymi ratownikami. Po prostu coś ją zaciskało i chcieli ją zabrać na ekg. Wzięli numer i mieli oddzwonić o której po nią przyjechać. A ona zmarła w karetce :-( Smutne, że ktoś umiera, ale fajna śmierć. Szybko, a bez masakry, czyli najlepiej jak można
 
Dziewczyny, dostałam dzisiaj od ginekologa luteinę (podjęzykową). Czy któraś z Was brała? Dobrze sie po niej czułyście?
 
Dziękuję :) Ja jak na razie jestem przerażona jej smakiem. Pierwszy raz w życiu przyjmuję luteinę...
I liczę, że mi pomoże :)))
 
Aga ja też brałam od 16do 26dc nie miałam żadnych skutków ubocznych ,oprócz jednego nie miły zapach z ust;/ nie pomagało mycie ząbków po każdej tabletce a czemu dostałaś lutke??i w jakich dnaich i ile bierzesz dziennie??
 
reklama
Biorę od już, bo nie mam okresu od 2 miesięcy :( 2 x dziennie po 2 tabletki
Po odstawieniu Cilestu (po 10 latach) nie mogę się @ doczekać.
 
Do góry