reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
iKASIA no to mocno zaciskamy&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&aby się udało!!!
Myśa 30 stopni!!!rany tyle to jeszcze tutaj nie było!! 25max ! super ze nie przylazla!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za pozytywny teścik a kiedy robisz??
Suzi kochana jak się czujesz?? bedzie dobrze a te 3miesiace przeleca szybciutko później kolejne 6też w spokoju i będziesz wkońcu wspaniałłą szcześliwa MAMUSIĄ!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Ikasiu kochana działajcie nawet i jeszcze ze 2 razy:) teraz i na wieczór:tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Myśa testujesz jutro?&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Maju kochana a Ty który masz dc?

Ja coś mam duże mdlości :zawstydzona/y:ale cieszy mnie to:) i jak wszystko bedzie si to od czwartku będę wysylala Wam dużooooo fluidków:)
 
Suzi będzie dobrze!!! musi być!!! niewiem w sumie ktory mam dc 3 czy 4 coś koło tego bo @ jest jeszcze ,my w tym cyklu nie trafimy w owulke bo mężulek leci do Pl na badanka akurat na owulke;///
Myśa działaj działaj tam nie przestawaj poprawcie jeszcze dzis i może jutro !a my tutaj zaciskamy mocno&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&abyście niebawem widzieli bijące serduszka na usg!!!
 
Ikasia mąż ma dobre podejście :tak:trzymamy &&&&&&&&&& żeby za dwa tygodnie wszystko szczęśliwie sie rozstrzygneło
Maja Suzi, owulka była równe 2 tyg temu ale ja zaczekam do poniedziałku bo już tak miałam że @ przyszła nie 14 dni a 17 po owu. Właśnie Suzi czekamy na fluidkowe wspomagacze, bedzie wszystko dobrze, zobaczysz
 
no to czekamy do poniedziałku na piękne II krechy!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a ja mam dziś taki beznadziejny humor ryczeć mi sie chce mąż się pyta co jest co sie stało a ja ryczę jak bóbr bo chcę wkońcu mieć dzidzie w brzuchu mieć mdłości wymiotować nie spać nie jeść żeby bolał mnie kręgosłup i wogóle wszytskie niedogodności związane z ciążą le żeby wkońcu w niej byc !!!ehhh a co to bedzie jak sie nam okaze ze faktycznie tylko invitro?? najwczesniej w lutym bede mogla poleciec do Pl ale nie wyobrazam sobie zostawic tutaj meza na taki kawal czasu i siedziec sama w Pl:((( ide sie ogarne bo jeszcze w piazamie jestem a mezulek wyciaga mnie na zakupy ;/ i jeszcze ta glupia@ w tym miesiacu mnie denerwuje jeden dzien taka obfita apozniej tyle co nic jej a brzuch boli tak ze codziennie trzeba pochalaniac przeciwbolowe tabsy;/// eh to PSM w tym miesiacu jest nie znośne!!!
 
Myśa ja bym chyba nie wytrzymała i leciala na betkę...a jak sie czujesz...tak na @ czy nie bardzo...?:) Ja zawsze sprawdzam zy jestem przed po tym czy tam w srodku jestem rozulchniona i ledwo wchodzi palec....

A mam jeszcze pytanko...moze wiecie jak umiescic wykres z 28dni tutaj??
 
Ikasia dziewczyny chyba zawsze linki wklejaly do tych wykresów
a ja mam takiego doła że hejo wiecie co ostatnio wszystko mnie złości wszystko wyprowadza z równowagi;/// wymordowałabym pół świata
 
Błonka ja też jestem młoda ;-)i tez wiele nie umiem ale tę papryczke uwielbiamy do wszystkiego, pizzy, kanapek, do obiadu. A więc tak: 3kg papryki czerwonej, 1kg cebuli kroimy to w kosteczke albo paseczki. Marynata: szklanka octu, szklanka cukru, 2 płaskie łyżeczki soli, 500ml ketchup pikantny, 500ml ketchup łagodny. Marynatę zagotować, po zagotowaniu dodać papryke i cebulę, zagotować i gotować jak lekko zmięknie około 20min często mieszając. Ja dawałam do ciepłych słoiczków gorące i nie pasteryzowałam ale można jeszcze potem z 10-15min pasteryzować.
Dziewczynki ja się czuję jak na @ dlatego sie nie ekscytuje a betke to najlepiej by zrobić ale to dość drogo u mnie kosztuje więc wole zaczekać.
 
reklama
Myśa kochana mam nadzieję i całym serduchem wierzę że się udało!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&eh i narobiłas mi ochote na paprykę !!! a już miałam nadzieje ze sie odzwyczaję od jej jedzenia:) no nic dobrze że jest jeszcze jeden słoik w domku:)
 
Do góry