reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
My wlasnie wrocilismy z rowerku..strasznie gorąco dzisiaj...i szczerze...to ja się nie mogę doczekać juz jesieni...ale pod warunkiem ze będzie piekna , slonczna i ciepla...czyli tak kolo 15 stopni...taka pogodę lubię:)
Myśa dzisiaj mam taki dzien ze wydaje mi sie ze mimo codziennego bzykania to i tak nie wstrzelilismy sie...nie wiem czemu...tak dzisiaj czuje...
 
reklama
W dodatku dzisiaj ciężki dzień, bo moja Zuzia skończyłaby 17 miesięcy. Kiedy się rodziła to też była niedziela :-( O tej porze miałam już skurcze, ale jeszcze nie wierzyłam że to może być to, bo nic nie bolało. I nie bolało tak nawet do 21:15 kiedy Zuzia powitała świat głośnym płaczem. Aż mi położne nie wierzyły, że mnie przez cały czas nic nie boli, nic mnie nie zmęczyło i chcę iść na salę o własnych nogach zaraz po porodzie...

Trzymaj się cieplutko..napewno takie chwie nie są latwe...ale z każdym dniem, miesiacem bedzie lepiej....Malutka zawsze będzie w Waszych sercach...
 
Aniu kochana trzymaj się cieplutko i tule cię mocno , Zuzi patrzy na Ciebie z góry i nie chce zeby Mama sie smuciła i płakała!!!
Ikasia też bym pojezdzila na rowerze juz tyle lat nie jezdzilam ciekawe czy jeszcze umiem???!!!??!?!??!:) zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&abyście się wstrzelili i żeby sie wkońcu udało!!!!
Suzi odpoczywaj kochana i relaksuj się!!!
pozniej odpisze reszte bo gosci mamy
 
Aniu kochana, strasznie mi smutno jak opowiadasz o tym, przeżyłaś straszną tragedię ale musisz iść dalej.
Ikasia chcesz klapsa za takie podejście???
Maja obiecałam Ci ptasie mleczko a potem reszcie lasek ale niestety nici ze słodkości, @ się rozgościła na dobre:crazy:
 
mysia oj :( tulam szkoda..
a ja wiem ze mam na pewno zapalenie pecherza, szczypie piecze boli i sikam co 3 minuty.. furagina jest na recepte, dostalam od aptekarki jakis urosept ziolowy.. o dupe go roztrzasc nic nie pomaga... a ja juz prawie placze... znacie domowe sposoby na to?
 
Myśa SZKODA ZE PRZYSZLA @...ale jak przyszla to znaczy ze nowy cykl się zaczyna i nowe nadzieje...
A ja na swoje podejscie dzisiaj nic nie poradze...chociaz oczywiscie chcialabym bardzo,zeby cos sie wydarzylo....
 
Błonka też miałam zapalenie pęcherza ale pojechałam na pogotowie bo zaczęłam sikać krwią, dostałam zastrzyk i pomogło od razu.
Ikasia zdarzaja się gorsze dni ale jutro rano wstaniesz i bedzie lepiej zobaczysz.
Ja dzisiaj jakos nawet dość dobrze czuje sie psychicznie pomimo @. nie wiem co dalej robic bo chce jechac do rodziców do Szkocji za miesiąc i jesli bedzie szansa to chce tam znów pracować a jesli tak będzie to starania odkładam. Muszę to przemyślec
 
reklama
Błonka urinal jest duuużo lepszy niż urosept a dobre na zapalenie pecherza jest sok żurawinowy jak mi sie cos dzieje to biore 3kartony i pije na raz a pozniej jeszcze 3i zawsze pomaga
Myśa tulkam Cię mooocno i całym serduchem jestem z Tobą!!!a miałam nadziej ze sie wokoncu przełamała nasza zła passa:((( kochana nowa nadzieja w nowym cyklu ,jedz przemyślisz u rodziców wszystko a może taki odpoczynek pomoże! szkoda że my w szkocji nie jesteśmy mielibyśmy okazje się zobaczyć na żywo
Ikasia ehh tak właśnie jest że już po tylu miesiącach rozczarowań tracimy wiarę że się uda ale się uda wkońcu kochana napewno!!
a ja mam taką dziwną @ w tym miesiacu dzień była nastepny nie ma kolejny jest nastepny nie ma a dziś znowu jest:szok:
 
Do góry