reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
hej Wam :) kurcze ale mialam zakrecony dzien, rano na zakupy, potem bylam u mamy, mama ze mna wrocila do domu ;p pomogla mi ogarnac chatę, zrobilysmy obiadek, potem poszlysmy z psami na spacerek, upieklysmy ciasto a potem odwiozlam mame do domu.. obajrzalam jeszcze u niej mecz ;p napilam sie piwka, wyluzowalam :D i teraz chyba ide spac bo padam... :) jeszcze cos wrzuce na ruszt pod tabletki i prysznic i lulu...
maja kochana PMS u mnie w tym miesiacu tez byl wyjatkowo.... odczuwalny ;p prawie sie wyprowadzilam z domu taka bylam wkurzona na mojego.. no ale.... heh :)
mysa dzieki za przepis :) a to dajesz normalnie keczup do marynaty? tzn 2 keczupy? to ma byc taki.. sos gesty? moze zrobie na weekend przyszly :D
 
tak tak Błonka to jest takie gęste,jak dodasz cebule i papryke to troszke puśczą soki i z marynatą sie połączy, my strasznie to lubimy i wcinamy przez zimę, ma fajny smak, jak mam ochote na coś ostrzejszego typu ogóry korniszony czy cóś to otwieram ten słoiczek z papryką iiii mniaaaaaaam
Ikasia udało Ci sie z linkiem, ładnie tempka wzrosła na owu i teraz oczekujemy i zaciskamy&&&&&&
 
ja tez kochane prysznic i lecę spać rano do pracy ale jeszcze ogladne walke Adamka :) przez jeden dzien zdarzylam sie poklocic z mezem juz5razy:///
Błonka mam takie pytanko ,ile płaciłaś za IUI ale za wszystko leki itd mozesz mi napisac bo tak właśnie myśle o kosztach tej przyjemnosci ,jakie badania musialas pod Iui robic??wiem mogla bym wejsc na IUI watek ale tam musialabym przeczytac wszystkie strony zeby sie polapac a tutaj mam nadzieje ze mi pomozesz:* kochane spokojnej nocki i do jutrzejszego popłudnia
 
Dzien Dobry Dziewczynki....dzisiaj leniwa niedziela..:) Niedawno wstalismy i zero planow na dzisiaj...moze jakis spacerek...zobaczymy...
Temperaturka dzisiaj 36,8;...wiec ciagle w gore....mam nadzieje ze potem nie będzie wielkiegoooo booommm w dół...chociaz mowilam sobie ze ten cykl bedzie udany i generalnie bylam pozytywnie nastawiona...ale dzisiaj mam taki humor ze mysle ze po co mierzyc itp jak i tak potem okaze sie ze nic z tego i bedzie wielkie rozczarowanie....
 
Ja tez się witam:)
Ikasiu mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby trmpka była tylko wyższa :tak:
U mnie M jest w pracy i przyjadą do mnie rodzice, pewnie też pójdziemy gdzieś pospacerować:tak:
 
Ikasia wiecznie rozczarowań nie będzie, nadejdzie w końcu taki dzień, cykl w którym zdarzy sie cud i bedziemy miec maleństwo. trzymam &&&&&&&&&&&&& żeby u Ciebie to byl właśnie ten cykl.
Suzi miłej niedzieli dla Ciebie i Twojej fasolki
Ja cierpie, boli mnie okropnie krzyż tak więc tylko czekam jak nadejdzie tsunami
 
reklama
Do góry