reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
chcialam napisac maja a nie ania... myli mi sie dziw wszystko jestem taka rozkojarzona...
kurcze bedzie chyba padac.. a ja sobie okna umylam.... nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
reklama
tak w ogole powiem ze dzis w nocy takiej ochoty dostalam na kapuste kiszona... ze sobie dzis kupilam woreczek.. siedze przed tv i jem.. matko jaja dobra, macie takie zachciewajki czasem? podkresle ze w ciazy nie jestem, dopiero dzis owu mialam ;p
 
dziewczyny ja też porozsyłam ptasie mleczko jeśli tylko sie uda ale obawiam się że bedziecie musiały obejśc się smakiem, moja psiapsióła mnie nie opuszcza i jest co miesiąc no chyba że Bóg da i w tym miesiącu mnie ominie.
Błonka ja też myłam dzisiaj okna, miałam taka wenę wysprzątałam dom i jeszcze mnie nosi a kapustę kiszona uwielbiam, kisze sobie sama i jest pychotka, oooo już mam ślinotok jak o tym myśle
 
o mysia i moja ciotka mnie uwielbia... co miesiac regolarnie sie stawia od jakiegos czasu.. musze sie z nia chyba jakos poklocic albo "grzecznie" wyprosic...
co do okien to juz u mnie popadalo ale jakos nie widac tego wiec sie ciesze ze nie na darmo pomyte :) jutro chce wszystkie szafy umyc i wywietrzyc :)
mysia ja obiecuje bo wiem ze ciazy szybko u mnie nie bedzie ale na twoje ptasie juz czekam :D ja lubie to zwykle, nie czekoladowe ;p
 
Błonka ja tez tak mam że ciagle mam ochote na coś ostatnio codziennie zjadam słoik papryki konserwowej! masakra poprostu mój mówi na mnie papryczka ,a co do zachcianek to az sie boje co bedzie w ciązy jak ja teraz potrafie wstać o 2czy 3w nocy jeśc bo głodna jestem albo mam na cos ochote i nie wytrzymuje do rana musze wstac i zjesc! masakra ! śpimy mężulek podnosi głowe i TY ZNOWU JESZ NA SPIOCHA! hehhehe tak wiec wiem jedno to nie bedzie moja oznaka ciazy:p
Mysa Błonka wpadnoijcie do mnie tez by sie przydalo myc okna a mi si etaaak nie chce ale tutaj ciiiiagle pada deszcz i sa zaraz smugi ale i tak musze sie wziac i pomyc bo tragedia juz jest;/
 
Błonka będę pamiętać że wolisz zwykłe ptasie a ja lubie waniliowe to pamietaj :tak: . Dobrze że jestescie to można pożartować, poradzić się i wogóle jest lżej jak człowiek wie ze nie jest sam z tymi @ wstręciulami.
maja skąd ja znam tę pierońska pogodę, szłam do sklepu bez parasola bo słonko świeciło, jak wyszłam ze sklepu po 15min to chodniki całe były mokre po deszczu a wracając do domu jaszcze z raz popadało i słonko wyszło. Masakra jakaś i przez te ich papierowe ściany jeszcze ta okropna wilgoć w domu, co za kraj???? Ale jak widać nie przeszkadza to nam tak bardzo bo chyba 1/3 Polaków tam mieszka
 
mysia no co nam pozostaje jak nie zartowac :) a z tymi zachciankami maja to mamy chyba tak po lekach, tony tego przeciez przez miesiac zjemy a potem mezulki sie dziwia ze jemy dziwne rzeczy... wczoraj mialam okropna ochote na szejka czekoladowego i wyobrazcie sobie ze pojechalam do mc i zjadlam 2 :D dobrze ze ogolnie jem mało bo bym wygladala jak kobieta w 9 miesiacu ciazy ;p
kurcze ale beda jaja jak zajdziemy w ciaze a tu sie kazdy po ptasie mleczko zglosi hahahaha
 
na pocieszenie powiem ze nie mam papierowych scian a i tak mam wilgotno w domu zima i jak jest brzydko i deszczowo.. nie wiem czemu... np nie umiem sobie poradzic z wilgocia w sypialni.. od okna tarasowego nam tak idzie.. w lozku w szufladzie mialam poduszke i kiedys ja otwieram a ona ZIELONAAAAA wkurzajace... co jest dobre na wilgoc wiecie?
 
Ja też mam czasami roże zachciewajki...najczesciej są to ogórki konserwowe..uwielbiam jak są kwasne i takie pekające w buzi...pychaaaa

Błonka bo tak widze na Twój suwaczek i bralysmy w ten sam dzien slub...5 wrzesnia 2009?:)

My dzisiaj znowu działalismy...mąż już chyba ma mnie dosc...choc sam po seksie każe mi lezec i wypoczywac zeby wszystko ładnie wplynęło...

A co do wykresu to nie wiem jak mam go tutaj zamiescic...:(....W kazdym razie dzisiaj temp wzrosła...a test owu negatywny....dziwne to wszystko...a brzuszek dzisiaj bolal caly dzien....
 
reklama
no to w tym samym dniu :D 5 wrzesien 2009 r :)
moj emek jeszcze nie ma urazu do seksu ale to chyba dlatego ze mial miesiac abstynencji od ostatniej owu ;p chcialam zeby mu sie chcialo a z reszta i tak nie bylo czasu jakos... wlasnie zaczelam ogladac simpsonow :D otwieramy winko zaraz, pokroje serek plesniowy i otworze migdaly :D takze uciekam ;p paaa dziewczyny :)
 
Do góry