reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ja też dziś byłam w mc :) nie chcialo nam sie dzis robic obiadku a ze szlismy po moje winko wkoncu !!! no to zjedlismy po drodze:) czasmi lubie takiego fast fooda ale musze z nich zrezygnowac bo troche mi is eprzytylo ;/// ehhh musze bo w pazdzierniku do Pl jade i zas nie bedzie sie w co ubrac bo tutaj mam dobrze jedne spodnie 4koszulki 2bluzy i tak ciagle w tym samym bo i tak nigdzie nie wychodzimy co najwyzej do sklepu czy do miasta jedziemy na zakupy a tak do pracy juz w mundurku ide wiec nie nosze innych ubran a pozniej jade na urlop i nie mam sie w co ubrac bo przytylam:( heh bo gdybym umiala nie obżerać sie slodyczami to i waga by mi si etrzymala a tak skacze sobie,właśnie wypiłam pół kieliszka winka i juz w głowie się kręci heheh ale jestem oszczedna butelke bede miala na 2miesiace albo i lepiej od 8miesiecy w lodowce stoi malibu i nie ma go kto wypic ,ale w pazdzierniku mama przyjedzie to moze pomoze:)
Ikasia mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&zby były owocne staranka!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Błonka kochana nie narzekaj na naszą polska pogode bo powiem ci ze w porownaniu z tym co jest tutaj to jest wspaniała, wyobrazasz sobie ze tutaj nie było wooogóle lata! najwiecej to 19stopni bylo przez pare dni a tak to ciiaaaaaglee leeeje deszcz! kazdego dnia trzeba sie ubierac w kiilka warst bo zimko jest ;/ a to dopiero wrzesien
Myśa no jest tragedia z ta wilgocia ale pwiem ci ze na tym mieszkaniu nie jest az tak źle z nią , ale na poprzednim mieszkaniu mieliśmy straszną torby pod łózkiem mielismy to zzieleniały :/ a teraz myslimy o tym żeby kupic taki pochłaniacz wilgoci huma coś tam więc Błonka może to jest dobry sposób? jak bedziemy juz go miec to dam znac czy cosik dziala
 
reklama
Błonka no właśnie tak jak maja mówi, pochłaniacz wilgoci sobie kupcie
Maja a gdzie Ty jesteś w tej UK?? Wiem że w niektórych częściach wyspy jest dosyć ciepło w lecie i pogoda zbliżona do naszej
 
Myśa my w Irlandi jesteśmy a dokładnie w Dublinie a tutaj jest bardziej deszczowo niz w UK :( mamy znajomych co mieszkali tutaj 4lata a teraz w UK i mówia że bez porownania ze tam mozna chociaz w letnich ubraniach pochodzic a tutaj nie ma takiej opcji ale w sumie tutaj ten rok taki zimny poprzednie jakies cieplejsze byly
 
Myśa my w Irlandi jesteśmy a dokładnie w Dublinie a tutaj jest bardziej deszczowo niz w UK :( mamy znajomych co mieszkali tutaj 4lata a teraz w UK i mówia że bez porownania ze tam mozna chociaz w letnich ubraniach pochodzic a tutaj nie ma takiej opcji ale w sumie tutaj ten rok taki zimny poprzednie jakies cieplejsze byly
aha, ja myślałam że w Anglii jesteście, mówisz że jeszcze gorzej w Irlandii ?? My nie przywyklismy do takiej pogody, lubimy ciepło i słońce
 
nie wiem kochana bo ni eiwem jak w angli ale sporo znajomych tak opowiada ,ale jak naprawde nie mam pojecia. ja tez luuubie slonce a moj nie lubi ciepla bo mu wiecznie goraco jest ale deszcze go tez przytłaczają! no ale nic trzeba sie jeszcze przemeczyc troche a jak w Pl nam nie wyjdzie to wyjedziemy gdzies gdzie jest ciepelko ,moze hiszpania moze holandia zobaczymy choc mój nie zakłada ze w Polsce nam sie nie ulozy a ja tak sceptycznie podchodze do tego ale czas pokaze co i jak bedzie
ale ogladalam piiekne ubranka na allegro :)ehh kiedy my takie bedziemy kupowaly??!!!???!!???!?!?!?!?!?!?!?!?!??!
JUŻ NIE DŁUGO KOCHANE!!!
 
ja nie oglądam żeby świra nie dostać, staram sie jak najmniej myśleć o dzieciach chociaż to trudne. Moja kuzynka ma córeczkę 9miesięczną ,kocham ją jak swoje dziecko, nie raz mi wyśle pare zdjęć to łzy mam w oczach że taka kochaniutka i mogła bym już takiego skarba mieć.
maja ja w Szkocji byłam to tam właśnie taka pogoda w kratke, wiosny bywają piękne a w lecie jak jest 2 tyg. ciepla okolo 30 stopni to wszystko
Śpijcie dobrze dziewczynki, boje się co będzie rano, oby nie @
 
dzięki Suzi kochana jesteś, póki co @ nie ma ale boli mnie brzuch, śluz mam płodny:szok: ale obawiam się że wstręciucha przyjdzie, jak nie dzisiaj to jutro. W każdym razie dziękuje bardzo za &&&&&&&&&&& ja również za Was wszystkie mocno zaciskam kciuki, zasłużyłyśmy wszystkie na bobaska. Bierzmy dobry przykład z naszej Suzi. Pędzę do kuchni bo robie dzisiaj papryke na zimę, mężulo już kroi cebule do tej papryki w kosteczke bidulek troche sobie popłacze ale sam chciał
 
reklama
Suzi kochana Ty nam tutaj wysyłaj dobre fluidy....ja dzisiaj robilam test owu , sa dalej dwie kreski, ale juz ta druga slabsza..ale dalej dzialamy...mąż dzisiaj wstal i powiedzial ze dzidzi trzeba robic...ja mowie ze to juz raczej po owu..a on ze nie zaszkodzi jeszcze cos tam wpuscic:p..wariat... ...Ale dobrze, bo moze się uda...u mnie dzisiaj temp 36,7....
 
Do góry