reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
fajnie mi się tez marzy Bułgaria:) ale niestety w tym roku odpada bo juz nie mamy urlopu ze wzgledu ze cly wykorzystalismy na ślub i przygototwania;/ ehh ale moze w nastepnym sie uda:)))))
 
no cudownie by bylo kochana gdyby tak było:)))))))) a @ coraz blizej ,brzuchol tak boli że tragedia a dziś mam 25dc właśnie looknełam w kalendarz bo u mnie z pamięcią nie za ciekawie:) idziemy do Ikea sobie poogladać łóżeczka:p żartuję idziemy kupić jakies nowe gadżety bo normalnie uwielbiam ten sklep:))) ale co do łóżeczka mam nadzieje że faktycznie niebawem je kupimy:) buzka i miłego dzionka
 
ale tutaj dziś cisza!!! a my byliśmy w Ikei jakies pół godzinki tylko nawet nie zdąrzyłam dojść do moich ulubionych działów bo do mężulka zadzwonił szef że w sklepie wybili szybę i musi mój jechac bo przyjadą wstawiać i musi tam być ,więc ja skorzystałam i pojechałam na zakupy do centrum ale jakoś mnie nic nie wpadło w oko połazilam sobie i jakos lepiej tak niz w domu siedziec i sie dolowac,aczkolwiek spotkalam znajomą i mi pogratulowała ciąży , a ja że nei jestem ona myślala że sie udalo wkoncu bo mam dzis taki mega brzucholek @coraz blizej dziwne bo zawsze mam taki dzien przed chyba ze zas nie bede miala regularnych cyki;/// a wczoraj zapomnialam castagnusa wziac ale dzis pomyslalam ze nie bede brala dwoch dawek w ciagu jednego dnia wiec dopiero dzisiejsza wezme
 
no i Aniu żeby się UDAŁO WKOŃCU!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a to ważne żeby odpocząć troszke i się zrelaksować:) a twoim znajomym to naprawde sie pzydarzylo!!rany tragedia poprostu!!!
 
reklama
Do góry