reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
suzi to gratki dla ciebie że wszystko ok jest!!!!nio i mam nadzieje ze sie tu któraś od ciebie zarazi;-)
a powiedz mi dlaczego ten lekarz takie głupoty ci mówił ze to może być pozamaciczna ciąża?a który to już masz tydzień?jeeeeju jak ja ci zazdroszcze suzi!! a ta cysta a kysz niech sobie zniknie albo nie przeszkadza!!!
 
reklama
Aguś zareagował tak bo w macicy nie było pecherzyka w 5tc a ja mam 4 ciąże w czym jedną CP i zawsze jest większe ryzyko. Cieszę się że tak szybko zareagował,bo gdyby faktycznie się okazało że to CP to im szybciej tym lepiej,są większe szanse że zostanie nieuszkodzony jajowód, Ale wczoraj zrobili mi usg i był pęcherzyk i echo zarodka. No i beta prawie 5000
 
no Suzi MEGA GRATKI I NADAL MOCNO ZACISKAMY &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ZA SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE !!!
tak jak Ania pisala mi ostatnio gin tez powiedzial ze do 15czy 17tyg( nie pamietam dokladnie ale kilka stron temu pisalam )ze cysta w ciazy sie wchlania , bo ja tez mialam i mi w ciagu 2tygodni urosla o 2,5cm i nie wiedzilam czy mozemy sie starac ale on powiedzial ze tak spokojnie bo w ciazy wszystko znika ,ale moja sobie osiagnela ponad 6cm i pekla sobie :) tak wiec kochana niczym si enie martw !!! mysl optymistycznie bo bedzie wszystko dobbrze!!!
To która nastepna?? poślij kochana nam fotke maluszka jak masz, no i fluidki:) ale mi nie pomogly nawet głaskania brzuszka na moim weselu tak wyglaskalam kolezaanke ktora jest w 7mc ze aż pozniej uciekala od mnie:pPP
ja tez dzis lepszy dzien juz mam ,ale tak mnie brzuchol boli caly dzien ze tragedia w sumie w nocy juz zaczal ze od 3nie spalam juz a w pracy zasypialam na stojaco;// a mam tyyyyle sluzu więc @ pojawi si ejutro badz w niedziele
 
Kochane jestescie:*
Niestety nie mam fotki dzidzi,ale jak tylko bede miala to wstawie:)
Bardzo mocno zaciskam za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7
 
Witam się sobotnie:) my dzis mieliśmy się wybrac na szaleństwa zakupowe ale niestety jak zwykle leje u nas i chyba cały dzionek w domku przed telewizorkiem nam sie zapowiada:)))
a jak u Was??co tutaj taka cisza?? Błonka a Ty kiedy masz Iui??
 
heloł, ja miałam wczoraj gości, wypiłyśmy z koleżanką troche wina, w sumie nie powinnam może ale stwierdziłam że jak tak będe cały czas uważać to nigdy się w życiu nie napije. Dzisiaj mam 24dc więc jeszcze tydzień. Milego dnia ;-)
 
reklama
Myśa my lecimy na równi ja tez jakos 24albo 23dc :) ale ja wiem ze sie nie udalo nastepny tez odpada cykl bo mezulek bedzie w Polsce wiec lipa pozniej pazdziernik raczej tez bo ja sie do Pl wybieram i tak najblizsze miesiace nam odpadna bo nie bedziemy dzialac w płodnych dzionkach ale moze dostaniemy taki mega prezent na Boże narodzenie w postaci bijacego serducha a njalepiej dwóch:)))

Ania ja tez nie lubie soboty dlatego lubie pracowac bo wtedy męzulek odkurza ,i ogarnia mieszkanko ,robi obiadek wiec ja sobie wracam z pracy na gotowe:))) fajnie że się podbudowałaś :) a juz macie jakies wakacje na oku?? gdzie pisz szybciutko!!!
 
Do góry