reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
a jasne niech zostanie jak jest ale kochaana pamietaj ze plemniki zyja dlugo wiec nie jest stracony ten cykl!!! moj sie dzis zasmial ze jego plemniki zdzialaja cuda jak sie przytulimy w 13dc czy w 12 one przetrwaja w mnie a on pojedzie do Polski w owulke wroci i bedzie sie obawial ze nie on jest tatusiem:p tak wiec kochana głowa do góry!!! jak ma sie udać to sie uda a się UDA!!!
 
reklama
Hej :) ogólnie zaglądam na inny wątek, ale i do was postanowiłam zajrzeć, od jutra zaczynam duphaston, jakoś troszki jestem przerażona tym wszystkim
 
cześc kobietki, jak sie macie?? Czy jakaś laska wkrótce nie testuje??? Wczoraj wyczytałam że testem owu można wykryć ciąże i to już 9-10 dni po owu. Podobno hormon lh jest bardzo podobny do hcg i jeśli hcg jest w organizmie choćby niewielka ilość 10 to skrzyżuje się z lh i na teście owu wyjdą dwie krechy:) Ciekawe nie??
Ja niby mam testować w weekend ale objawów póki co żadnych, cyce bolą jak zwykle po owu więc na razie nic się nie dzieje ciekawego
 
Witam,

Błonka- też kiedyś wyczytałam w internecie- podobno jak jajeczko się zagnieździ to test owu to może wykryć- choć nigdy też to nie daje 100% pewności.
 
reklama
Do góry