reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Agnieszka dziękuję Ci bardzo ale to chyba nie możliwe już tyle czasu się nie udaje to czemu teraz mialo by sie udać;/// ja od poronienia straciłam całkowicie nadzije ze sie nam kiedys uda! i od tamtej chwili nie ma dnia w ktorym bym nie wylala morza łez ze juz do konca życia nie przytule mojego maluszka ,i te wszystkie upatrzone rzeczy wózek ,łóżeczko ubranka, hustawki lezaczki to niestety nie dla mnie bedzie przyjemnoscia kupowania bo nie bedzie dla kogo;///
 
reklama
dzięki dziewczyny!!! ale teraz najmocniej wszytkie trzymamy za Suzi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& może jak Ona nam pośle fluidki to się wkońcu nam wszystkim uda w jednym miesiącu :)))
 
maju tulam Cie mocno.. ale nie mow tak... nie jedna ma tu takie problemy... my wszystkie jestesmy na tym watku z jakiegos powodu :) kazda sie boryka ze swoimi malymi tragediami i my tu jestesmy po to by sie wspierac!! nie mozna tak myslec ze NIGDY, wierz w cuda, że się uda! wiara czyni cuda :) serio.. jest bardzo duzo par ktorym lekarze mowili ze nie ma szans... a maja dzieci i to nie jedno... :) po prostu my potrzebujemy wiecej czasu by osiagnac nasz cel, a wiesz jak Bóg wynagrodzi nasza cierpliwosc? Pieknym zdrowym najukochanszym bobasem na swiecie!!!!
Tylko nie mozna sie poddawac, poki walczysz jest nadzieja :) WSZYSTKO JEST MOZLIWE!!!!
 
dzięki Błonka :) ale wiecie jak to jest niby niema nadziei ale wiecie że nadzieja umiera ostatnia,niby wiem że bedzie jedna kreska ale w sercu jednak jest mega nadzieja że jednak beda II bo zawsze dopóki nie ma @ jest taka mega nadzieja że jednak się udało :) ale ciagle mam doła że się nie udaje;/// ehhh no nic wkońcu się uda może:)
 
ehhh ja też chodze siku 100razy dziennie ,pryszczy tyle ze tragedia ale to napewno od castagnusa , brzucholek kłuje od czasu do czasu ale to co miesieczne dolegliwosci przed @ ;/// ale i tak sie ciesze ze juz za połtora miesiaca bedziemy wiedzilei czy jest szansa na naturalsa czy faktycznie IVF ale co by nie bylo to najwazneijsze aby była dzidzia i jak mam byc tylko raz w ciazy to niech Bozia da odrazu trójkę:)))
Ania no to zaciskam &&&&&&&&&&&&mocno aby się wkońcu udało !!! może to dobry znak taka normalna @:)))
 
Ostatnia edycja:
już lepiej dzięk dziewczyny że jesteście!!! jakoś calkiem inaczej jak wie się że można na kogos liczyc i zadawać miliony pytań na które tylko tutaj znajdzie się odpowiedź:) jutro wkońcu do pracy po dwóch dniach w piżamie przed kompem:) ehh Suzi czekamy jutro na fluidki!!!:)
 
witam sie porannie hehe;-)
dziś jakoś lepiej patrze na świat bo powiem wam szczeze ze jak czytałam te wypowiedzi wasze wczorajsze to popadłam w doła lekkiego...bo przeciesz co z tego ze mam 1 dzidzi jak nie mam pewnosci ze pomimo ze urodziłam 1 bobasa to moge miec 2....a moze mi sie cos poprzestawiało i juz wiecej nie moge miec.....ale na szczescie juz to przeszło i mysle pozytywnie ze nie akurat sie udaje za pierwszym razem...trzeba cierpliwosci...ale mam nadzieje ze sie uda tym razem!!!a i prosze mi tutaj na forum smutasów nie pisac bo sie tylko dołujemy!!!!
tak wiec teraz czekamy na kolejne 2 krechy;-)
 
reklama
Witam Was kochane:* Dziekuję że byłyście ze mną:*
Jestem już w domku w całości:) i z dzidzią w brzuszku:D. Mam L 4 na 2 tyg bo na prawym jajniku mam cystę i trzeba sprawdzić czy rośnie...
 
Do góry