reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ja teraz za 5 testów owu dałam w aptece 16zł, to dośc przyzwoita cena. Widzę już że testowanie sobie odpuszcze bo typowe objawy mam na @, wprawdzie jeszcze 6dni ale niespodzianek raczej nie będzie. Miłej niedzieli kobietki
 
reklama
witam sie leniuchowo;-)u nas prażżżżży słonkona maxa
ktoś to miała dzis testowac tak mi sie wydaje...chyba maja albo błonka nie pamietam dokładnie.
a u mnie 6 dc i juz po @ tak wiec kolejny cykl pełen nadzieji...
 
a ja tak późno bo w pracy dziś byłam miałam mieć wolne ale zaminili mi i wczoraj mialam wolne a dzis pracowałam ,
Ja tez słyszałam o tych testach owulacyjnych że tak właśnie działają:) ale nie probowałam nigdy ,
Aga męzulek chciał żebym zrobiła dzis tesciorek ale powiedzialam ze nie znosie jednej kreski a po zatym szkoda testu bo juz @ jutro max pojutrze bedzie bo tak mi mokro i tempka spadla wiec nie ma szans zeby sie zaleglo tam cosik :(((
Ania bo faceci tacy są jak nie o Jego dziecko chodzi to jakoś sie tym nie przejmuje ale jak bedzie mial swoje to Cię kochana zrozumie ,nie nerwuj się kochana bo szkoda zdrowia !
 
Czesc Babeczki:) Nie idzywalam sie, ale bylam na weekend w Krakowie...moja firma ma tam siedzibę, i w kazdy pierwszy piatek miesiaca mamy zebranmia, a ja sobie potem jeszcze zostaję na sobote i niedziele i plotkuje z kobitkami...taki babski wypad:) maz troszke marudzil ze go zostawilam ale sam nie proznowal raczej:p;-) Postaram sie Was szybciutko nadrobic, zeby byc na czasie):) Ja w sobotę wzielam ostnie clo...jutro zaczne chyba robic testy owu...dzisiaj mam 8dc...ale nie chce przegapic...wiec wole zacac juz robic:) Temperaturke mierze, jest na poziomie 36,6...choc w sobote rano bylo 37...ale w piatek wieczorem troszke wypilam, wiec mysle ze dlatego byla podwyzszona...zobaczymy co bedzie jutro:):)
 
Oj Maju mój szwagier ma córeczkę. Urodziła się rok przed odejściem mojej Zuzi. I oczywiście zepsuliśmy im roczek ;-/ Ale pewnie są teraz zadowoleni, tak samo jak teściowa, która mi nawet doradzała co zrobić żeby poronić, bo jej nie pasowało, że nam się nie dość że dziewczynka urodzi, to jeszcze w kwietniu... Ja to mam porąbaną rodzinę...

Masakra...jak to doradzala jak poronic...kosmos...:wściekła/y:
 
suzi witaj, jak się masz??
ankka to masz teściową niezłą heterę, co za pomysł żeby poronić :szok:
Ikasia to &&&&&&&&&&&&&&&& za piękna owulke
 
reklama
Witaj Myśu kochana:) Dziękuję nawet calkiem dobrze;) Dziś panikowalam bo pojawilo mi sie zimno i sie przestraszyłam;/
No i odliczam dni do kolejnej wizyty i usg:D
 
Do góry