reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
No jutro rano juz dupka nie wezme, bo nie mam wkupionego...dlatego tez rano ide na bete, i zobaczymy co wyjdzie...mam nadzieje ze bede musiala wykupic kolejne opakowanie:):)
A ile sie czeka na wynik??:)
 
reklama
Ikasiu no to nie dobrze że nie weźmiesz, ale mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&& za pozytywną betę&&&&&&&
Wyniki są różnie, zależy od laboratorium.
 
Ikasia raczej nie, ale ja tutaj jak robilam to czekałam 2dni na wynik i wyslali mi na email a w polsce to o 14 odebralam wyniki tego samego dnia ale to wszystko zalezy od laboratorium
 
Ostatnia edycja:
lkasia trzymam kciuki:)
mi gin mówił, ze przepisuja tak niskie dawki progeteronu, ze on raczej nie zablokuje owu i jakby mial blokowac to by zapisywali zamiast antyków. ponoc przy duzych dawkach blokuje- male to niby 2razy po 1 na dzien i 3 razy po 1 na dzien. ja miałam jak dotąd 2razy dziennie po 1 a teraz zmienił mi na dopochwową 3 razy po 1- czy ona sie gorzej wchłania czy co???

błonka jak to przy duzej becie nie wychodza kreski?
chyba przy małej, nie?

bo ja ciazy nie zakladam bo to prawie niemozliwe-za duzo przeciwskazan- a poza tym miesiac przed iui nie prowadziłam sie zbyt porządnie i balowałam pare razy:/ takze teraz wywołuję sie lutką i za ok tydzień monitoring pierwszy w zyciu:)

błonka to my w tym samym miesiacu iui bedziemy miec- napisz jak to przezyliscie- jak to wygladało i jak podszedł do tego twój m
błonka
 
den chodzi mi o to ze czasami beta duza a kresek brak.. moja kuzynka tak miala beta piekna i chciala siknac zeby miec test na pamiatke i tu nic.. jedna krecha!
 
a ja nie wiem den jeszcze jak to ze mna bedzie w tym cyklu bo pani gin kazala mi dzwonic do siebie w poniedzialek zeby ustalic plan dalszego dzialania... clo nie biore poki co, najwyzej zaczne brac od 5 dc :) a jak ustalimy ze likwidujemy miesniaka to nie bede brac clo i nie bedzie IUI ale tak i tak dobrze :)
 
reklama
w sumie racja- clo to mocny lek i nie ma co marnowac cyklu- mi gin mowił, ze z czasem reakcja na clo jest coraz słabsza, wiec namawia mnie od razu na iui zamiast pare miesiecy probowac z samym clo.
kurcze przestraszyłas mnie troche ze test nie wykazał ciązy- poki co łykam lutke a po odstawieniu się zobaczy:)
 
Do góry