reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
błonka nie dolinuj się - ja mam mega doła zawsze przed @ jak zrobie test i jest negatywny. niby cały miesiąc sobie wmawiam, ze to nie tragedia i ze w nastepnym sie uda, ale sam widok testu jest taki smutny, ze potrafie pol wieczoru przeryczec, a moj sie stara pocieszyc, ale robi to w taki sposob, ze jeszcze bardziej mi smutno:(

teraz sie wkurzam, bo nawet własnej@ nie mam. przed anty były jakies plamienia i @ a teraz bez lutki to juz 60dc:/
tylko sie zastanawiam dlaczego ciagle wysoka tempka skoro testy negatywne. co prawda robiłam tydzień temu, ale ta wyzsza tempka jest juz 20 dni- wiecie moze co to moze byc jesli nie ciąza? :(
 
Den kochana ja bym zrobiła beta hcg z krwi bo testy czasami nie wychodza przy duzych betach... jak beta z krwi wyjdzie ujemnie idz do ginekologa bo to moze byc jakies zapalenie, torbiel albo cos innego..
 
NIe robiłam...dzisiaj mam 26dc...wiec jakby mi wyszedl negatywny to bym sobie wmawiała ze za wczesnie zrobiłam...tylko ze dzisiaj mam ostatni dzien z dupkiem....a co w razie jak jestem w ciazy? jak jutro nie wezme to moze to cos spowodowac??
 
wzięłam 2 tabletki duphastonu i już @ przyszła :-)
tylko temperatura nie spadła - nadal 37.2 i nie wiem co jest ? zawsze spadała jak był okres do 36.6 :rofl2:
 
dziewczyny umowilam sie na wizyte na 5 wrzesnia... i tak mysle ze wezme to clo jednak bo ona wroci i mi powie ze miesniaka nie ruszamy bo 1 cykl z IUI to za malo zeby myslec ze on przeszkadza.. i bede w tedy cykl w plecy a tak po 2 nieudanych IUI najwyzej powiem ze juz bylo duzo prob i ze to pewnie miesniak i ze chce go usunac.. co wy o tym myslicie? akurat piatego pojde na monitoring i dostane recepte na zastrzyk na ovitrelle :) co o tym myslicie? doradzcie cos prosze
 
reklama
ja tak na dwie sekundki bo z zakupów wrocilam i ide cosik jesc i musze obiad na jutro zrobic .a no laseczki ide w sobote do ginka bo jutro nie moge wyjsc wczesniej z pracy;/ ja mam tak czesto ze po antybiotykach mnie łapie a ta dentystka nie dala mi nystatynyy bo tutaj maja tylko w kremie a ja chcialam w tabletkach no i tak mam ze teraz kolejne80euro za wizyte musze zaplacic;/ale zobaczymy moze odrazu ile ma endometrium i czy pecholek pekl i pogadam z nim co to jest na tym jajniku bo nie wiem wogole i niech wkoncu mnie przestanie to bolec bo caly cza czuje to na tym jajniku
 
Do góry