reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kurcze sama nie wiem czy isc...tylko ze jutro nie bardzo mam kiedys isc....ale powaznie to moze byc tak grozne??... Mi ginka nic nie mowila...
 
reklama
no moze byc grozne... niedomoga lutealna moze prowadzic do wczesnych poronien... jezeli jestes w ciazy i odstawisz progesteron moze sie tak stac... dlatego daje sie luteine albo duphaston na podtrzymanie wczesnej ciazy. Tym bardziej ze to sa leki na wywolanie okresu i jak je odstawisz to mozesz dostac miesiaczki nawet jak jestes w ciazy
 
dobra...jutro mam laboratorium czynne od 7.30, wiec podjade zrobic, kosztuje 31zl....ale w sumie lepiej miec pewnosc...chociaz brzuch mnie pomalu zaczyna bolec ...wiec jestem na 99% pewna ze @ przyjdzie...
 
Ikasia to ja mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&aby ta wstreciucha nie przyszla a betka była wyysoka :) no ładnie jeszcze troche o zostanę tutaj sama ale i tak się ciesze:))) na poprawe humorku kupiłam sobie płaszczyk i setną parę gatek normalnie mam taką obsesje i zawsze je kupuje jak jestem na zakupkach;p idę jeśc obiadek a raczej kolacje bo męzulek właśnei wrócił z treningu jutro ostatni dzień i mam nadzieje ze w sobote bede mila wolne bo inaczej nici z wizyty u ginka;/ ehhh ale powinnam mieć wolne
 
Ikasia, z tego co moja mama mi mowila i kumpela co jest w 13 tc to sa i uplawy i boli brzuch i wszystko jest tak samo jak na miesiaczke.. kumpela myslala ze dostanie okresu a tu 2 kreski na tescie
 
reklama
Ja już tak biorę 3 miesiące i gin mówi żeby nie przerywać. Bo bardzo prawdopodobne że znowu się wszystko rozreguluje. I tak jak Błona napisała już kiedyś - jak dostajesz okres to od razu odstawiasz i znowu w nowym cyklu bierzesz od tego 16 dnia
Trzeba pamiętać o tym że każda kobieta jest inna i ma w innym terminie owulkę, a przymowanie luteiny bądź duphastonu może ją zablokować. I powinno brać się progesteron po konsultacji z ginem. Np u mnie nie było sensu podawanie go "w razie czego" bo progesteron miałam ponad normę. dopiero gdy pojawia się ciąża.i właśnie w tym cyklu miałam później owulkę i gdybym brała lutkę od 16 dnia to bym ją przyblokowała;/
Maja &&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę
Ikasiu nie odstawiaj dup ka jak nie masz pewności, zrób bete
 
Do góry