reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

mamabartka fajowy wozio,a w srodku masz zalozone przescieradelko na materacyk ? Jakiego proszku uzywasz? Ja teraz piore w Loveli i musze przyznac ze jej zapach jest malo dzidziusiowy, w zasadzie to w ogole ten proszek jest bezzapachowy.
Dzos kupie Jelpa w rossmanie jest promocja- 29 zl za 2,4 kg razem z plynem do plukania. Jak myslicie -zmiana proszku nie powinna chyba zaszkodzic, skoro i tak sa to specyfiki wyjatkowe delikatne i przeznaczone dla dzidzi ?
 
reklama
Andziaa ja bym na razie proszku nie zmieniała.Bo jeśli mała będzie uczulona to nie będziesz wiedzieć na który.U mnie sprawdziła się Lovela już przy Oli, i nie zmieniam na inny.
 
Mamabartka fajny wózeczek. Tak z ciekawości jesli można spytac - to ile kosztował?
wiesz jak napisalas, ze Twój śmierdzi to pomyślałam sobie, że ja chyba sój musze z kartonu wyjąś i sprawdzić , ale jak po zakupie go rokładaliśmy to nic nie czułam.

Ja ubranka poprane mam - oprócz tych co teraz dokupiłam do szpitala, ale nie wyprasoane i jakoś nie potarie znaleść czasu i siłe na to - musze sie zebrac w końcu do tego.

Sylciu ja też używam Lovela, bo sprawdził mi się przy Matim.
 
mamabartka mi też tak mój x landerek śmierdzi, ja mam rozłożoną gondolę i sobie tak stoi i sie wietrzy, spacerowke schowałam ale to dlatego ze juz nie mam miejsca w pokoju małego a poza tym nie śmierdziala tak jak gondolka.co do proszku to ja kupiłam odrazu jelp, narazie nie zmieniam zobacze jak mały bedzie reagowal na niego.
 
no i znowu mi gul z zazdrosci rosnie ze wiekszosc z was juz obkupiona
a my ani wozka ani mebli ani wanienki
cuszkow za to masa:-):-):-)
juz czekam z utesknieniem na dostawe lozeczka i komody bo chce zaraz zlozyc i cieszyc oczeta
ale mam od dzis modem a nie telefon wiec zaczne zamawiac wszystko co potrzebne i jeszcze mama przyjezdza wiec mam kompana do robienia zakupow;-)
 
andziaa,dzięki. Własciwie to nie jest takie typowe prześcieradełko. Sama uszyłam tak jak poszewkę na podusię, żeby się nie zsuwało, bo w środku ta gondolka taka szara, a i tak na spód coś trzeba malutkiej położyć. No i wykombinowałam takie dwa narazie w róznych kolorkach :)
A do prania używam Loveli (proszku) i płuczę w Jelpie (chyba własnie ten płyn tak fajnie pachnie).

Mamusiasynusia, kupowałam wózeczek w wersji bez fotelika za 1488 zł.
Mam do niego folię p/deszczową , moskitierę, małą torebkę doczepianą do gondolki i śpiworek do spacerówki (to było w cenie).

kicrym,moja spacerówka też zapakowana w worku czeka na swoja kolej bo nie ma gdzie jej trzymać rozłożonej ;0) Zanim bedziemy jej używać to ho,ho.... zdąży się wywietrzyć napewno. Ale najgorzej śmierdzi folia p/deszczowa. Mam wrażenie że jak ją założę na gondolę to mała się zaczadzi tam pod spodem :))))
 
Ostatnia edycja:
oleńka to chociaz torbe na dobry poczatek powinnysmy zaczac pakowac:-)
ja czekam na maminke wiec mam nadzieje ze torba do konca tygodnia bedzie juz gotowa do wyjscia chociaz wyjsc na porodowke wole w lipcu;-)
 
renia, oleńka fajnie wam ^^, zakupy przed wami,
ja mam wszystko z starszego synka albo od szwagierki
i jakoś tak przeglądanie nie cieszy,
a jakąś dużą ilością gotówki żeby kupować głupotki nie dysponuje :(
 
reklama
mamabartka ja dałam pileuszke flanelową do tej gondolki ale obawiam się że mały ją skopie ale nie mam takich zdolnosci zeby cos samej uszyc he he bo zeczywiscie w srodku tego wozka tak szaro.
 
Do góry