reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
Dzięki dziewczyny!:) Z komody jesteśmy szczególnie dumni, bo od stóp do głów zrobiona w domu;-) Żyrafki rzeczywiście krowiaste lekko, ale kupowałam, jako karuzelkę z żyrafkami i tego się będę trzymać:-)
Kamu: Kot oczywiście, że do łóżeczka się usiłował pchać, ale każdorazowo dostaje w tyłek jak tylko w kierunku dzieciowych sprzętów spogląda i chyba powoli dociera do niego, że bezpieczniej jest trzymać się z dala.... tak czy inaczej na razie łóżeczko trzymamy okryte wielką niewygodną płachtą, na którą ciężko jest wskoczyć a potem, jak będzie dziecko, sypialnia będzie przed nim na początku zamykana......z drugiej strony, koty mojej siostry są w takim szoku, że pojawił się nowy, dziwnie pachnący domownik, że głównie przesiadują w pobliżu drzwi wyjściowych szukając okazji do ucieczki:-D
 
Survivor mloda bedzie zachwycona:tak:Zyrafki slodkie,a komoda super,zwlaszcza ze samorobka,jestem pod wrazeniem.
Ja sie pochwale maciusiowym lozem (jeszcze nie w pelni gotowe,ale prawie) i nowymi wdziankami,ktore dostal od moich kolezanek z pracy:

 
survivor i madzia widze ze juz gotowe kąciki dla pociech:-)
ja czekam z niecierpliwoscia na dostawe i tez zaraz maz zlozy abym mogla cieszyc oczy
co do wanienki to tez na szkole rodzenia nam polozna mowila aby kupic normalna tradycyjna ze stelazem dla wygody i nie za malutka coby zaraz nie zmieniac, mimo ze kusila mnie chicco full wypas:tak:
a w upaly to mysle ze body to najlepsze rozwiazanie bo przegrzewac to szkoda bo pozniej potowki i kapiele lecznicze ;-)
no i kupilam wreszcie biustonosz dla ciezarowek - miseczka wieksza o numer i mam nadzieje ze juz sie nie powiekszy drastycznie:-)
 
survivor kacik dla malucha super!ale najbardziej mi sie podoba jedna rzecz z zawartości łóżeczka a mianowice ciasteczko ze shreka:-Dmusze takiego poszukac u mnie w sklepie rewelacja:-D

madzia ciuszki superanckie no i łóżeczko oczywiscie też:tak:

renia co do wanienki( to szczerze) kierowałam czy mi sie podoba bo nie mam zielonego pojecia na co zwracac uwage, ja mam profilowana i wydaje mi sie ze sie sprawdzi:tak:
 
kicrym w "praniu" wszystko sie sprawdzi
najwazniejsze to sprawne rece coby maluszka szybciutko kąpać
no i spokojnie bo ponoc bobasy wyczuwaja jak sie nam rece trzesa i placza wtedy:-)
 
Ja mam zwykłą wanienkę ze stelażem.
No, ja już mam za soba niewdzieczne zajęcie - prasowanie. Wszystkie ciuszki poprane i poprasowane, teraz muszę zrobić segregacje ubranek i te większe powyzej 6 mca pochować narazie do pawlacza, bo w komodzie wszystkie ciuchy mi się nie zmieszczą...mała ma teraz więcej ciuchów niz ja i mój M. A znajomi przywieźli jeszcze jeden wór do mojej mamy, ale chyba go nie wezmę bo po prostu nie mam co z tym zrobić. Bodziaków mam chyba z 20 jak nie więcej, wszystkiego ogólnie strasznie dużo.
 
pabla ja nadal mecze sie z praniem i tym paskudnym prasowaniem -bleehh.Pranie jak pranie-pierze pralka , wiec kwestia wywieszenia,ale to prasowanie - to dla mnie jakas masakra:baffled: wczoraj wieczorem do tego podeszlam dzis tez troche i mam juz dosc, no coz bede sie z tym meczyc dluzej niz myslalam, bo przemeczac tez sie nie mam zamiaru, wole robic to wolniej, a porzadnie :-)

co do lozeczka -my juz od dawna mamy zakupione. Lezy zlozone pod stolem :-) Mamy zamiar je skladac przed samym terminem, albo jak ja bede w szpitalu Maciek bedzie z nim walczyl ;-)
 
reklama
Dziewczyny śliczne te Wasze łóżeczka!
A będę jeszcze ładniejsze jak już tam zapakujecie Wasze popiskujące tobołki!

Wygląda na to że u każdej już kącik przygotowany... fajnie się już zrobiło :-)

Co do wanny ja mam jakiegoś czadowego dziwoląga (siostra mi przysłała z usa) który się składa! Ta wanienka składa się do formy i rozmiarów pudełka na buty, więc jest super fajna do przechowywania (nie zajmuje całej łazienki) i do podróży.
Pewnie na długo nie starczy, ale parę pierwszych miesięcy mam zabezpieczone kąpielowo.
 
Do góry