reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
mi sie podoba quinny speedi ale naczytałam się że oparcia w spacerówce nie da się ustawić do pionu- rzeczywiście jak patrzałam w sklepie to nie był to pion, a nie bede placic takiej kasy za wózek a potem podkładać dziecku poduszkę pod plecy. Nie wiem jak jest w użytkowaniu tego wózka ale takioe opinie czytałam.
Quinny buzz mi osobiscie sie nie podoba. Także narazie dalej x- lander xa:tak:

Co do tej komody to właśnie się zastanawiam - no i dalej myśle:-D Wydaje mi się że taka komoda się przyda a z 2 strony co ja potem z tym zrobie jak już dzidzia wyrośnie? nie wiem chyba mąż zadecyduje:-D
 
Kicrym: Komódki kąpielowo-przewijakowe są fajne i ładne, ale rzeczywiście potrzebne na parę miesięcy, w miarę jak dziecko będzie rosnąć to z wanienki wyrośnie, a na przewijaku też już nie zechce tak bezkonfliktowo leżeć :) Myśmy w sumie odstąpili od tego pomysłu, choć też go rozważałam, bo ani miejsca za bardzo na takie urządzenie, ani pieniędzy na dodatkowy sprzęt, i ostatecznie będziemy mieć zwykłą drewnianą komodę na ubranka i inne rzeczy a na niej miejsce do kąpieli i przewijak. Jest sporo dostępnych na rynku, ale niestety dosć drogie a do tego nie do końca takie jak bym chciała, więc zaprojektuje sobie własną, a mąż wykona :)
 
post ptaszyna-ja mam jane slalom-polecam, super sie jeździ, sprzęt wytrzymały, szerokie siedzisko co sie w zimie przydaje bo maluszek już będzie półroczny plus spiworek-wcale nie jest za ciasno, jedyny jak dla mnie mankament to nieprzekładana rączka, czasem więc słoneczko świeci po oczach młodemu. dla mnie quinny jakos nie podchodzi, ale to tylko moje subiektywne zdanie
 
ja zainwestowałam w krzesełko kąpielowe jak tylko mały zaczął siedzieć i to był strzał w dziesiątkę, a wcześniej wystarczyła zwykła wanienka w późniejszym okresie wstawiana do dużej wanny. Jak młody zaczął siedziec to do krzesełka i wszyscy zadowoleni:-):-):-)
komoda kosztuje nie mało i na krótko wystarcza
 
mi sie podoba quinny speedi ale naczytałam się że oparcia w spacerówce nie da się ustawić do pionu- rzeczywiście jak patrzałam w sklepie to nie był to pion, a nie bede placic takiej kasy za wózek a potem podkładać dziecku poduszkę pod plecy. Nie wiem jak jest w użytkowaniu tego wózka ale takioe opinie czytałam.

A dlaczego miałabyś podkładać poduszkę?;-)My mamy Quinny Speedy i obyliśmy się bez takich wynalazków. Miki nie protestował. Na widokowe jeżdżenie przesiedliśmy sie do lekkiej parasolki - ale nieumywa się do komfortu jazdy Quinny:eek:(spacerówkę mamy taką strasznie prostą).
Ale fakt, jeżeli pion jest ważny, to nie ma co inwestrować kasy:tak:
 
ja zainwestowałam w krzesełko kąpielowe jak tylko mały zaczął siedzieć i to był strzał w dziesiątkę, a wcześniej wystarczyła zwykła wanienka w późniejszym okresie wstawiana do dużej wanny. Jak młody zaczął siedziec to do krzesełka i wszyscy zadowoleni:-):-):-)

Widzicie jak to jest z tymi zakupami - u nas krzesełko do kapieli w ogóle się nie sprawdziło;-):-D:-D:-D
 
Kasia De no właśnie nie wiem czy ten pion jest potrzebny:baffled:bo to moje pierwsze maleństwo, moje koleżanki miały ciężkie wózki TAKO które wogóle mi sie nie podobaja i nigdy bym takiego nie kupila( moje zdanie) Sugeruje się tylko opiniami na forum no i mężowi sie bardziej podoba x- lander bo nie chce 3 kołowego. I być tu mądrym:baffled:

Co do tej komody to bardziej bym chciała taką drewnianą bo chyba jest bardziej stabilna ,ale znowu duzo miejsca zajmuje. Doświadczone mamy co polecacie?:baffled:
 
ja bylam swiadkiem jak pani w markecie nie mogla TAKO przejechac miedzy bramkami
jak juz dziecko jezdzi w spacerowce to raczej mu takie rzeczy nie przeszkadzaja, przynajmniej mojemu nie przeszkadzaja, zadnej poduszki nie musialam podkladac a mam buzza

a co komody
ja sie tak do konca nie umiem ustosunkowac bo na rzeczy dzieci mam szafeczke, a przewijalam na pieluszcze flanelowej na kanapie
teraz kupie przewijak na lozko bo mogloby grozic wyrwaniem nozek przez brata przy przewijaniu, musze miec malucha wyzej niz siegnie Jasiek hehe
 
reklama
KasiaDe-jak widać co maluszek to inne przyzwyczajenia.

mój stary mnie zaskoczył, aż mi się gęba otworzyła, stwierdził, że chyba pora zacząć coć najmłodszemu kupić! no dziw to wielki, bo z pierwszym kazał czekać prawie do końca!:laugh2:
 
Do góry