reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Co do tego wózka to macie jakieś może porównanie między Roan Marita a Deltim leo lub Premiere??
 
reklama
To jak sie na temt wózków nic nie dowiem, to może przynajmniej coś na temat wanienek? Jakie kupujecie? mi sie podobaja takie z wkladkami specjalnymi, hamaczkami itd, ale wersje ze stelazem sa strasznie drogie. Macie jakies inne rozwiazania? Zawsze kupujecie ze stelazami wanienki? A te z wkladkami rzeczywiscie sie opłaca? Zeby potem sie nie okazalo ze dziecku jest niewygodnie.
 
figa9 co do wózka to nie pomoge bo mam Tako,a jesli chodzi o wanienke to ja mam zwykła plastikową bez bajerów i wkładek i jest super. nie mam stelaza bo nie mam na stale gdzie tego rozstawionego trzymac. wiec jak dla mnie dobrym wyjsciem jest plastikowa zwykła wanienka i nie ta najmniejsza tylko wieksza
 
figa9 co do wózka to nie pomoge bo mam Tako,a jesli chodzi o wanienke to ja mam zwykła plastikową bez bajerów i wkładek i jest super. nie mam stelaza bo nie mam na stale gdzie tego rozstawionego trzymac. wiec jak dla mnie dobrym wyjsciem jest plastikowa zwykła wanienka i nie ta najmniejsza tylko wieksza

Podpisuję się pod tym co napisała Heksa:tak:
Z wózkiem nie pomogę, bo mam Quinny a wanienkę najzwyklejszą, tanią, plastikową, dużą i na stelażu - wygodnie myje się dzieciaczka:-)
 
ja moge powiedziec tyle na temat wozkow ze deltim sa nie specjalne, ja bym brala marite jak cos, w deltimie kolka sie centruja, ale to oczywiscie nie regula hehe

wanienke mam tez najzwyklejsza bez stojakow, wysciolek antyposlizgowych (na dno wkladalam pieluche flanelowa) tylko sa dwa rozmiary, ja mam taka wieksza i na dlugo poslozyla, a wkladalam wanienke do wanny tak poprostu
zaraz po porodzie maz kapal w pokoju bo lazienke mielismy za mala hehe
 
a emaliunga ma modele ze skretnymi kolkami
z tego co pamietam to cerox ale glowy sobie urwac nie dam
jak chcesz wozek z duuuuza gondola to zastanow sie nad bebecarami
 
Na temat wozkow nie bede pisala, bo moj ma 5 lat i bedzie nadal nam sluzyl - peg perego. Natomiast wanienka - jak najbardziej tradycyjna - ta wieksza - chyba 100cm. Mniejsza mialam, ale krotko sluzyla.
 
ja kupuje taka zwykla ale ta najwieksza na stelażu. co do wkładek to jeszcze nie wiem - zalezy jak sobie bede radzila z kapaniem maluszka jak bedzie ciezko to kupie taka wkładke, narazie sie powstrzymam.


ja mam takie pytanie(moze glupie) czy trzeba kupic jakis kombinezon dla dzidziusia- chodzi mi o taki z polaru no bo nie wiem czy ma to sens jak malenstwo sie urodzi w lipcu czyli w srodku lata?:happy:
 
reklama
wiesz, chyba wolalabym jakies bawelniane ciuszki kupic... na pewno polarowego nie bede kupowala...
 
Do góry