reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

dla mnie małe kółka to zupełna porażna, mam parasolkę na małych kółkach-nie sprawdziła sie dla mnie ani w mieście, ani tym bardziej na piasku i lesnych dróżkach. to tylko moje zdanie, ale jak widze to inne mamy tez podzielają te zdanie.
 
reklama
dla mnie kupowanie wozka z takiemi kolkami to strata pieniedzy
tym bardziej na ta firme... strasznie jestem cieta
wiadomo ze potem chce sie miec lekka spacerowke
ale dzieci beda lipcowe, zanim beda na tyle silne zeby jezdzic w lekkiej spacerowce to juz przyjdzie zima i ta lekka spacerowka nawet do sklepu sie nie przejedzie zeby dziecku glowy nie urwac:confused2:
a w chicco najbardziej rozwala mnie ten "estetyczny i funkcjonalny" plasikowy spod w gondoli
przypomina mi wyscielany nocnik :baffled::eek:
 
hmmm
czytam o wózkach bo to chyba najbardziej gorący temat. Dużo kosztują wiec warto wybrac cos co się sprawdziło.
Moja koleżanka cały czas namawia mnie właśnie na chicco bo mówi, że sprawdzone i dają rade na długo.
Też myśle ze te na wiekszch kółkach wygladaja na porządniejsze tzn wytrzymalsze.
Cały czas będę się jednak przysłuchiwała tym rozmowom bo może jakas inna propozycja niz chicco mi sie spodoba
 
Sylcia co do tego wózka to jest nasz częstochowski producent ja go widziałam na żywo i myślę że wygląda ok,tylko że widziałam w tej poprzedniej kolorystyce która mi się nie bardzo widziała za to te super,szczególnie ten szaro-turkusowy.Sama się nad nim zastanawiam bo jest dosyć dobra cena a ja mogłabym mieć jeszcze niższą.Bo siedziba firmy jest obok siedziby hurtowni mojej siostry.Myśle że oni wzorują się na x-landerze który tez jest z Częstochowy. Ja się zastanawiam nad tymi dwoma wózkami.
 
Kamu wiem że jest to nasz rodzimy produkt, bo mam już wózek spacerowy tej firmy, z którego byłam bardzo zadowolona.Jedyne co to kółka się wyrobiły, ale dlatego że my dużo nim jeździłyśmy. A tak przy okazji możesz się dowiedzieć czy można do tego wózka dokupić folię przeciwdeszczową, do obu wersji, bo niestety nie ma takiej w zestawie.Z góry dzięki.
 
Witaj Sandra, nie widziałam tego wózeczka na żywo więc dużo nie pomogę, ale do mnie nie przemawiają te przednie malusie kółka, więc ja bym takiego nie kupiła.dość podobny wózek właśnie tu omawiałyśmy Atalntic espiro, widziałam go jest fajny, link jest kilka postów wcześniej.
 
dziewczyny! dziś byłam w sklepie i jestem zdecydowana na x- landera xa ( przynajmniej na obecną chwilę):-D chicco mi sie podobają ale właśnie te kółeczka to dla mnie porażka. Może mi się jeszcze wybór zmieni jak dacie jakieś fajowe propozycje:-) ja myślałam jeszcze o causalplay vintage albo s4 ale też jad dla mnie ma wady:baffled:

Uwielbiam ten temat he he he wiec jeszcze pytanie - kupujecie przewijak- taką komodę drewnianą i osobno wanienkę czy taką komodę z wanienką i na to przewijak wiecie taki kąplet ( nie wiem czy się jasno wyraziłam:sorry:)
 
casuplay tez ma piankowe kolka
i kubelkowa spacerowke...

dla mnie przewijak na lozko wystarczy, we z komoda, ale nie koniecznie
a taki stelaz z pierdolkami dla mnie zbedny zawalacz miejca na 4-5 miesiecy (potem i tak sie to wynosi)
 
reklama
hmm
Ja też nie łykam tych małych kółek.

Ja zdecydowanie quinny, chociaż fajny jest i super się też jeździ jane slalom pro. Bardzo porządny wózio.
x-lander też podobno fajny ale sama nie testowałam

jeśli chodzi o wanienkę to osobno na samym stelażu.
No i przewijak raczej z taką właśnie komodą. bede miała miejsce na ciuszki dla maluszka odrazu :) jak dla mnie to dość wygodne. Poza tym nie lubię mieć rzeczy na wierzchu za dużo. jakoś mi to zaburza przestrzeń:baffled::baffled: taaaaaa no cóż tak mam
 
Do góry