reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
Sylcia fajny ten wózek, wiesz naprawde nad nim się zastanowie.

Ja kupiłam już dla dzidzi okazyjnie na allegro mate do zabawy i wygrałam tez licytacje na leżaczek Fisher Price z rybkami czy coś takiego. Zaczynam powolutku kompletowac garderobe dla mojej niuni.
 
co do kolorku pokoju to właśnie zastanawiam się nad żółtym z błękitnym sufitem:-D ale nie wiem co z tego wyjdzie. Zieleń też mi się podoba ale to chłodny kolor. No i nie wiem narazie zostaje na żółtym:tak: ale ciężko wziąć się za ten remont:tak::baffled:
 
Widziałam dziś ten wózek na żywo, jest leciutki, i bardzo mi się spodobał.Peno taki wezmę. Co do chiccco to jak dla mnie ma małe kółka. :-(
 
co do kolorku pokoju to właśnie zastanawiam się nad żółtym z błękitnym sufitem:-D ale nie wiem co z tego wyjdzie. Zieleń też mi się podoba ale to chłodny kolor. No i nie wiem narazie zostaje na żółtym:tak: ale ciężko wziąć się za ten remont:tak::baffled:

Zależy jaka zieleń i jaka żółć: obie można dobrać też w cieplejszych kolorach; a w ogóle Tobie i innym polecam w wolnej chwili (tzn. trzeba mieć na to wolną dobę lub dwie, tyle tego jest:-D) ten wątek na forum Gazety: pokj dziecka-inspiracje - zdjcia na FotoForum | Gazeta.pl

Fantastyczne pomysły, gdybyż mieć jeszcze siłę i warunki lokalowe do ich realizacji :)
 
sylcia właśnie dlatego zastanawiam się nad chicco bo obawiam się tych małych piankowych kółek. Mimo że mieszkam w mieście blisko mam do lasku i wydaje mi się że te małe kółka sie nie sprawdzą. No ale jeszcze poczekam na wasze propozycje :-)
 
survivor rzeczywiście poczytam jak będę miała trochę czasu:-D
no co do tych warunków mieszkaniowych............. hmmmm
mamy tylko 2 pokoje wiec jeden teraz bedzie dla dzidziusia, ale za duży to on nie jest:no: no ale jakoś damy rade do najmniejszych też nie należy i tym się pocieszam.
 
reklama
dla mnie chicco to pomylka
szczegolnie cena, ktora jest nie warta towaru (placi sie za marke nie jakosc)
jedyna godne polecenia maja fototeliki samochodowe
takie moje zdanie
a juz gondola na piankowych kolkach...:confused2:
 
Do góry