reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
dziewczyny,kiedy a moze juz zaczelyscie prac ubranka?
ja mam juz wszystko skompletowane od dawna a teraz dokupuje tylko dziewczece dodatki :-)...
nie pamietam kto pytal o Peg Perego - polecam... uzywalam,znajome uzywaly i sama kupilam wersje duzego wozka z gondola i spacerowka ( tylko,ze starsza gdzie nie ma mocowania na klik) oraz Pliko P3 na wypady samochodem i ewentualne wpinanie fotelika oraz "na pozniej" :-)
jesli chodzi o karmienie to tez nastawiam sie na piersia,ale nie wykluczam mieszanego... zas uzywac bede glownie butelek szklanych...
 
Hej!
Ja nic nie pralam, nic nie przygotowywalam, przeszukiwalam...
Jesli chodzi o per gerego to polecam z calego serca. Uzywalam przy trojce i czwarte tez sie bedzie wozilo - i w wozku, i w foteliku.
Butelek nie uzywalam - zawsze tylopiersi byly "na posterunku"
 
Dzięki Ewa-Krystyna. To ja pytałam o PP. Jeszcze nie byłam w sklepie (bo coś się nie możemy wybrać z mężulkiem) ale co raz bardziej, dzięki waszym opiniom, utwierdzam się w słuszności swojego wyboru.
A propos ubranek to jeszcze jestem w polu :( Zastanawiam się ile powinnam kupić tych najmniejszych tzn. na 50 cm. Ale myślę ze z tym praniem to nie jest głupi pomysł bo im dłużej będziemy zwlekać tym trudniej nam będzie zebrać chęci i siły do takiego wielkiego przedsięwzięcia jak pranie i prasowanie ;) Muszę się chyba wziąć w garść i wyruszyć na zakupy.
 
ja zaczne prac jak skonczymy remont:dry: czyli chyba dlugo jeszcze bo cos nam nie idzie ta praca:baffled: maz caly czas poza domem ( w pracy) a ja sama nie wytapetuje pokoju:baffled: no ale optymistycznie jestem nastawiona- tapety i meble juz kupione wiec teraz tylko czas potrzebny- moze w majowy weekend dokonczymy:baffled:
 
U mnie za tapety bierzemy się po majowym weekandzie a mebelki - facet już był i wszystko wymierzył, ma zrobić do połowy maja i wtedy będę mogła zrobić małe przemeblowanie i kombinować miejsce na łóżeczko. Dziś byłam na małych zakupach - kupiłam oczywiście jakieś body i śliczne spodeneczki na lato....och, te ciuszki są takie piękne, ale w niektorych sklepach strasznie drogie. Byłam w NEXT - 30 zł jedne body:szok::szok::szok: no ale piękne były....
 
Witam jestem mama czerwcowa 2007 mam do sprzedania w bardzo dobrym stanie wozek Quinny buz z calym oryginalnym wyposazeniem+fotelik maxi cosi.Kolor wozka z limitowanej seri papilion.Przepraszam ze tak sie tu Wam zakradlam.pozdrawiam
 
reklama
Ja juz mam poprane i poprasowane............
ze wzgledu na mój stan zrowia i nie wiadomo czy jeszcze nie szpital i kiedy co jak wole byc przygotowana..... mam juz wszystko
łuzeczko stoi w piwnicy, ale posciel poprana i prasowana czeka......
 
Do góry