reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
to teraz ja sie chwale:tak:
bluzeczki sa Szymonka, dwie z krotkimi na teraz a pozostale na pozniej. reszta mamy:tak:
 

Załączniki

  • Tommy Hilfiger 001.jpg
    Tommy Hilfiger 001.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 20
  • Tommy Hilfiger 002.jpg
    Tommy Hilfiger 002.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 21
  • Tommy Hilfiger 003.jpg
    Tommy Hilfiger 003.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 19
  • Tommy Hilfiger 005.jpg
    Tommy Hilfiger 005.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 20
  • Tommy Hilfiger 006.jpg
    Tommy Hilfiger 006.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 23
  • Tommy Hilfiger 007.jpg
    Tommy Hilfiger 007.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 20
  • Tommy Hilfiger 008.jpg
    Tommy Hilfiger 008.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 20
no mnie się właśnie podoba ten jaśniejszy kolor,ale z drugiej strony te krótkie spodenki mnie urzekły.No i mokasynki muszą pasować:-D

Pearl super ciuszki,obydwoje się nieźle polansujecie:tak:
 
Mnie sie też ten 1 bardziej podoba jest taki inny, nie oklepany:tak:tylko czy mu zimno w tym nie bedzie, ale jak bedzie taka pogoda jak dzis to na bank nie:tak::-D
Pearl zakupy bombowe, ale sie obkupiłaś:tak:
 
Pearl zakupy ekstra:tak: Ja przedwczoraj kupilam Misiowi kurtke na zime tej samej firmy jak przyjdzie poczta wrzuce fotke ale super jest taka duza alaska:tak:
 
Madzia - oba ubranka super, te z krótkimi spodenkami mnie powaliło:szok::-)
Pearl - zakupy rewelacja!! oj, i ja muszę cos sobie kupić bo tak ciepło i nie mam w czym chodzić:-(
 
reklama
Co do kupowania to mam pytanie bo ja w małej dziurze mieszkam :rofl2:. Czy gdzieś u nas można kupić butki dla chodzącego dziecka w rozmiarze ok 17. Stópka Wiki to ok 10,5 cm. Dziś mierzyłyśmy w sklepie buty polskiego Zetpola rozm,18 i były sporo za duże, a innych sklepów nie ma u mnie:confused2:

Pearl świetne zakupy, mnie się podobają spodnie i marynarka
 
Do góry