reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Madzia Beaa bardzo dziękuje:tak:jestem po klasie językowej z rozszerzonym angielskim ale z poziomem u mnie kiepsko:sorry::-D
A to prezenty od cioci Kasi (mojej siostry)
 

Załączniki

  • DSC_7931.jpg
    DSC_7931.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC_7932.jpg
    DSC_7932.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Sprawdziłam wczoraj naszego Priori, bo go prałam i nie mam XP - nigdzie nie znalazłam ;-) (chyba napis jest na zamknięciu pasów) a sprawuje się świetnie:tak:
Kicrym, super prezenty:tak:
 
Madzia Macio będzie piniękny na swoim ślubie;-) a będzie niósl obrączki??? Pamiętam jak mój Kornelek dla naszych znajomych niósl obrączki z ich siostrzenicą, to ja strzelilam taką wiązankę dla małej, że miala ładniejszą od panny mlodej:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D a ksiądz się śmiał, która to para mloda:-D:-D:-D
Kicrym śliczne butki i bluzeczki:tak:
a ja dzisiaj albo jutro muszę wyruszyc na połów, w zwiazku z naszym wyjazdem na weekend majowy:tak: bo u nas w rodzinie jakaś dziwna tradycja jest, ze jak się jedzie w gościnę to trzeba gospodarzy obdarzyć podarunkami i my musimy kupić prezenciki dla cioci-babci, wujka-dziadka i dwojgi dzieci z żonami i mężami, dzieci dorosłoch (ich nie będzie-na szczęście:-p) no ale wypada kupić ich wnukom, które się niedawno porodzily (tzn. z dwa lata temu i rok temu:-p;-)) Nie mam za bardzo pomysłu co kupić oczywiscie drobnego:tak:
 
Kicrym super butki i ciuszki:tak:
Tosika ja też bym miała problem z prezentami dla rodziny,więc życzę dobrych pomysłów.

Ja jeszcze nie kupiłam Maćkowi tego wdzianka, a dzisiaj widziałam kolejne takie lniane,tylko koszula z krótkim rękawkiem
i teraz mam dylemat .Powiedzcie,które lepsze.
 
Madziu mi się coś nie wyświetla to zdjęcie:no: no niewiem co mogę Ci doradzić:zawstydzona/y: bo niby w kościele jest zawsze chlopdniej, ale ogólnie w czerwcu jest już gorąco:tak:
 
ja tez jestem za tym drugim bo jakos mi sie wydaje bardziej eleganckie:tak:ale to pierwsze tez jest super:tak:ja tez zaraz zrobie fotki i sie pochwale co kupilam wczoraj dla malego, chociaz to dopiero poczatek bo w tym sklepie to tylko tak przy okazji a glowne zakupy bede robic w innym;-)
Dziewczyny jakie kupujecie butki dla chlopcow na lato? chodzi mi o rozmiar bo ja wogoel nie mam pojecia.
 
reklama
Do góry