reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Kurde ale jestem zła na siebie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ten xp mnie oczywiście przlicytowali, wiedziałam ze tak będzie:sorry:a ten tobi z poplamionymi pasami juz ktoś kupił, no szlag mnie trafi, a taki fajny był:angry::angry::angry: no nic nadal poluje a jak nie to kupie nowy i mam to w d****:crazy:
M kupił sobie dzisiaj nową zabawkę - GPSa:sorry::baffled:
 
reklama
Madzia no pieknosci dla Maciusia:tak:sama musez tez cos podobnego kupic na chrzest.
Kicrym to nie dobrze ze Cie przebili, szkoda bo sie nastwilas chyba. :baffled:ja sie raczej zdecyduje na priori bo sa na promocji za 499pln. i czarny taki jak mis ie podoba:tak:
 
kicrym super tez ten XP no alemusisz jesczez za przesylke zaplacic 60 pln:baffled:tam byla wysylka za darmo, ja sie tylko zastanawiam czy ten naprezacz wart jest tych dodatkowych pieniedzy:eek:
 
Pearl też się zastanawiam czy to jest tego wart:baffled:jest jeszcze jedna aukcja gdzie XP jest za 719 ale z wysyłką 0 i gratisy fajne ale M powiedział maks 600zł daje bo najpierw miało być maks 400zł potem maks 500, no a teraz go nakęciłąm na maks 600:-Dwięc na 700 się na bank nie zgodzi:no:
Beaa czy jest polski odpowiednik tego programu, bo ja nie kaman o co chodzi:baffled::zawstydzona/y:albo jak możesz to napisz mi po krótce co mam z tym zrobić:sorry::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry