reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
Zainab chyba najsliczniej ubrana w calym Slough co Beaa zakupy ekstra zegarek fiu fiu M zaszalal moze i rozrzutny ale milo takie prezenty dostawac:tak:

Tosika ja jako maniaczka bombelkowych ciuszkow czekam na fotki:tak:
 
a mnie moj M posądza za zbyt częste kupowanie ubranek i innych pierdół dla Adasia. Chyba będe musiała mu pokazać ten watek to może się odczepi :-D
Dziewczyny zakupy dla maluszków urocze..
 
kicrym nie przebije Cie bo po dluzszym zastanowieniu to ten kolor nie w naszym guscie:baffled:wiec nie martw sie:tak: zreszta nam sie nie spieszy moze cos innego upolujemy a jak nie to wezme ten maxi priori :tak:
bea ubranka i butki sliczne, a zegarek fajowy, lubie fossil, moj M ma kilka zegarkow z tej firmy i kazdy zawsze zwraca na nie uwage:tak:ja nie nosze wogole zegarka bo szczesliwi czasu nie licza;-) ale jak bym kupowala to tez fossil:tak:
 
Pearl to fajnie;-):-)ja już upolowałam fajny maxi cosi tobi, ma poplamione pasy ale spoko to można czymś obszyć, jak tego nie wygram to kupuje tamten:tak:
Kasia a jaki fotelik chcecie Mikusiowi kupic?
beaa cudne zakupy:tak:komplecik wysmienity:tak:
 
Beaa to twarda sztuka z Ciebie:-D:-D:-D
Andula pewnie, ze pokażę, bo ja też uwielbiam oglądać wasze podboje dzieciowe:-D:-p
a mnie moj M posądza za zbyt częste kupowanie ubranek i innych pierdół dla Adasia. Chyba będe musiała mu pokazać ten watek to może się odczepi :-D
Dziewczyny zakupy dla maluszków urocze..

heheheheh ja mam to samo i chyba to samo zrobię:rofl2:
 
Beaa śliczne buciki i komplecik,z zegarek też mi się baaardzo podoba:tak:
Tosika ja też czekam na fotki.

Ja też jestem posądzana o te zakupy dzieciowe,ale w sumie to sie przyznaję bez bicia trochę ostatnio zaszalałam:zawstydzona/y:Mam szlaban na następne pól roku,ale jeszcze zanim to to muszę kupić Maciusiowi ubranko na wesele,dzisiaj się wybieramy:-pJuż wypatrzyłam tekie cudo Next: Official Site - Party & Occasionwear - Page 5.8 - Younger Boys upto 5yrs - Childrens , wrawdzie miał być garniturek,ale chyba było by mu za gorąco.
 
reklama
Madzia ale Macius bedzie przystojkniak w tym stroju i troszke sie obawiam ze przycmi wdziekiem i elagancja nawet samego pana mlodego;-):tak:

Ja tez ostatnio poszalalam ale tylko dlatego ze wiem iz w pl drozej i juz nie bede moga sobie na tyle zakupow pozwolic:tak:;-):-)
 
Do góry