reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
Haszi a masz x landera xa z 2008 czy jakis wczesniejszy model?Pytam bo pani w sklepie mi powiedziala ze kiedys byly jedne adaptery i do maxi cosi i do x carów a teraz są inne do x carów i inne do maxi cosi. Ja mam 2008 i kupiłam maxi cosi citi za 365 (w promocji) no i adaptery do wózka za 99 zł zeby go mozna było wpinac ale jak nie zalezy ci na tym no to tego nie musisz miec.Pasuje jeszcze maxi cosi cabrio ale to juz wiekszy wydatek no i foteliki X landera czyli x car ( wizualnie mi sie podobaja bardziej maxi cosi no i w testach tez lepiej wypadaja)
ale sie rozpisałam:-D:-D:-D udanych zakupów
 
przesyłam Kubusiowy pojazd:-D
 

Załączniki

  • DSC_6965.JPG
    DSC_6965.JPG
    167,4 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_6971.JPG
    DSC_6971.JPG
    234,1 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC_6967.JPG
    DSC_6967.JPG
    163,7 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC_6966.JPG
    DSC_6966.JPG
    194,5 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC_6974.JPG
    DSC_6974.JPG
    256 KB · Wyświetleń: 34
ehhh kicrym bordowy, też bym taki brała
mój jest taka trochę kawka z mlekiem
To ten starszy model z 2005,
będe musiała zwrócić uwagę na te adaptery, żeby nie kupić niepasujących.
Musze jeszcze dokupić parasolkę bo w lecie będzie niezbędna a w starej mocowanie padło. I chyba pompkę do kół :p
 
Ja też już mam swojego x-landerka :-)
Byliśmy w jednym sklepie, no i akurat był niebieski xa, taki jak chciałam. Właściwie to bardziej turkus niż niebieski.
Pani mówiła że bardzo dużo już sprzedali i kilka osób zamówiło inne kolory i modele ale baaardzo długo czekają bo coś firma się nie wyrabia. Więc kupiliśmy od razu żebym się potem nie musiała stresować że zostanę bez wózka :tak:
No i dostałam pompkę, moskitierę , folię p/deszczową i tą małą torebkę do gondoli.
Już się w domku pobawiłam :-):-):-) i jestem strasznie zadowolona :-D. Prowadzi się jednym paluszkiem, ma dużo fajnych schowków i w ogóle.... suuuper :) No i ta wkładeczka w spacerówce taka fajniutka, śpiworek fajny.
Narrreszcie :-D
kicrym, bardzo ładny ten Twój kolorek :)
No to będziemy śmigać :rofl2:
 
dzieki dziewczyny!
mamabartka my tez dlatego juz kupilismy bo w sklepie byl ostatni bordowy a na zamowienie trzeba by bylo czekac do konca lipca:happy2:wiec jak dla mnie to za późno:-D tez juz robilam rundki po moim mikrusim mieszkanku i sama sie dziwie ze on wszedzie wykreca:-D juz powiedzialam mezowi ze go nie skladam i stoi i czeka na Kubulka:-D
 
reklama
Mój x-landerek jakiś taki pancerniejszy sie wydaje.
Starszy model w końcu, nie to co nowoczesne wypasione fury :p
No i chyba kółka ma większe.
Ale to dobrze, bo go na terenowe spacerki potrzebuje.
Na miasto chyba będe brała bebe conforta, on jest mniejszy i lżejszy.
No i jakoś tak zżyłam się z nim przy Pysiu
Ale zobaczymy. ^^
 
Do góry