reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

kamu jak probowalam w domu to regulowac i jak dla mnie to troche ciezko idzie ale moze dlatego ze jest nowe, mam nadzieje ze sie przyzwyczaje i bedzie oki

co do reszty to jest super do gondolki dostałam moskitiere, folie przeciwdeszczowa i taka mała torbe:tak: do spacerówki dokupiłam torbe i parasolke jak juz bede uzywac spacerowki to kupie jeszcdze folie na spacerowke bo teraz szkoda mi kasy:-Dale ogolnie ejstem zachwycona i jeżdze po domu:-D
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Przewijak kupilam na allegro uzywany za 6zl. Odkad to lozeczko stoi juz jest bardziej dla mnie realne ze za ok 2miesiace bedzie z nami mala.:-)
 
ja właśnie skonczyłam segregować uprane i uprasowane ciuszki na te mniejsze i te wieksze, takze w szafkach juz porzadki zrobione:tak:
 
hej, ja dziś się nie odzywałam bo ciągle coś miałam do roboty;-) zrobiłam gigant pranie - 2 suszarki maleńkich ciuszków:baffled: i zaraz idę je zdjąć a jutro prasowanie bo dziś już nie dam rady:confused:
 
Kamu wspomniałaś że kupiłaś wózek firmy Coneco. Mogłabym wiedzieć jaki model i co o nim myślisz? My nadal nie mamy wózka:crazy:
Co do prania to mąż powiedział,że zrobimy to razem jak w sobotę wróci..:happy2: Ma radochę z każdej pomocy podczas przygotowan
 
kamu jak probowalam w domu to regulowac i jak dla mnie to troche ciezko idzie ale moze dlatego ze jest nowe, mam nadzieje ze sie przyzwyczaje i bedzie oki

co do reszty to jest super do gondolki dostałam moskitiere, folie przeciwdeszczowa i taka mała torbe:tak: do spacerówki dokupiłam torbe i parasolke jak juz bede uzywac spacerowki to kupie jeszcdze folie na spacerowke bo teraz szkoda mi kasy:-Dale ogolnie ejstem zachwycona i jeżdze po domu:-D

Ja oglądając ten wózeczek też pomyślałam że cięzko się będzie rozkładało oparcie, ale przecież jak maluszek jest oparty to pod ciężarem jego plecków łatwiej się to obniży.
kicrym, zazdroszczę zakupu :-D strasznie.... :))) Nareszcie mój m. zarezerwował trochę wolnego czasu na wycieczkę po sklepach dziecięcych :biggrin2: i jutro jedziemy zamówić/zakupić naszego x-landerka :-):-):-).
Chyba będzie niebieski .... chyba.
No i mam nadzieję na te wszystkie dodatki co u Ciebie (nie wszystkie sklepy dają).
Parasolka i torba koniecznie musi być.
Mam tylko pytanko, czy ta oryginalna torba jakoś łatwo się otwiera? Nie widziałam jej na żywo, tylko na zdjęciach w necie i mam wrażenie, że trudno się dostać do środka... to ważne bo czasem trzeba to zrobić jedną ręką no i...:confused:
 
mamabartka ta mała torba co była dodana do gondolki otwiera się na zamek, a tamtą drugą dopiero zamówiłam bo nie było czerwonych ,ale oglądałąm ją w sklepie i otwiera sie na taki klips- tak jak zapiecie w spacerówce dla dziecka także wydaje mi sie ze jest ok no i fajnie sie dopina do rączki:tak:aha no i ja zamówiłam ta tańszą torbe bo niewiele się różniły a po co przepłacać:happy2:
tez sie zastanawialam nad niebieskim ale stwierdzilam ze jest za jasny i wybrałam to bordo ale fotelik mam niebieski bo nie było czerwonych a dostawa pod koniec lipca takze bym sie nie załapała no i chcialam juz miec wszystko w domu:-D
 
My też nadal bez wózka , ale zamierzamy Go kupić na początku lipca. Teraz by nam zajmował pół pokoju :-) Ponadto teściowie zdeklarowali się kupić i najwcześniejszy termin wynegocjowałam na początek lipca :happy: Miejmy nadzieję , że jeszcze wtedy dzieciątka nie będzie :-)
 
hejo dziewczyny
chyba sie przemogłam i zaczynam przygotowania na przyjęcie maluszka.
Zresztą nie mam już czego sprzątać, przesadzać itp :p więc już nie ma wymówek.
I teraz mam takie pytanie.
Mam X-Landera XA natomiast nie mam fotelika samochodowego.
Musze go teraz dokupić i zastanawiam się jaki fotelik będzie można zamocować na tym stelażu. Wie ktoś może?
Eh najwyższy czas zrobić listę brakujących rzeczy i zabrać się za zakupy a ja normalnie nie mogę. :p Bardziej mnie interesuje wybór gatunku powojnika do nowej donicy niż kupno materacyka do łóżeczka.
Zresztą mam kołyskę i chyba na nia postawie na początek :)
 
reklama
Do góry