reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

U mnie też już wszystko poprane i poprasowane. W sobotę odbyłam maraton po hurtowniach i sklepach i kupiłam prawie wszystko. Pralka postękiwała ale dzielnie zniosła 5-ciokrotne męczarnie. A potem z zachwytem patrzyłam jak cały ogród powiewa w kolorowych pieluchach i ręczniczkach :-) Taki obrazek chyba tylko za pierwszym razem wzbudza taki zachwyt ;-)

Potem zjawiła się dobra wróżka (w postaci mojej mamy) i poprasowała wszystko, więc komoda aktualnie pęka w szwach.
I też wkładałam prosto do (wymytej i wywietrzonej) komody.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie o przewijaki. To chyba ostatnia rzecz która została mi do kupienia i nie bardzo wiem jak podejść do tematu.
Jakie przewijaki kupujecie???

Acha i termometry douszne, jakieś marki do polecenia?
 
Ja przewijak dostałam gratis do łóżeczka, taki z pianki formowanej na dyktowej podkładce, więc sztywny - mąż musi dorobić ala nóżki od dołu, żeby nie zsuwał się z łóżeczka, bo własnoręcznie zaprojektowaną komodę wymyśliłam sobie zapominając o swoim mikrym wzroście i teraz mam za wysoko:/ ale wydaje mi się, że to dobry pomysł, jak się nie ma żadnej dogodnej płaszczyny na której można rozłożyć się z dzieckiem i kosmetykami.
 
U mnie grubsze rzeczy już zakupione. Pozostała apteka, kosmetyki, no i koszulki plus biustonosze. Z tymi ostatnimi poczekam do lipca, bo boję się nadmiernego rozrostu dystrybutorów:baffled: Chyba skuszę się na TRIUMPH. Mam już jeden innej firmy zakupiony w SMYKU ale biust w nim wygląda strasznie. Samopoczucie minus 10. To ja dziękuję. Poszukam czegoś dodatkowego:tak: Mam nadzieje, że wszelkie przygotowania uda mi się zakończyć do końca czerwca. Pozdrawiam:tak:
 
Ja dziś zrobiłam porządek w komodzie - masakra. Juz mam dość. Jutro wypiorę pieluchy i może poprasuję. Od wczoraj jestem na zwolnieniu i ogarnął mnie mega leń:baffled:Ale małe światełko w tunelu widzę;-)
magdzik_w, przypomniałaś mi o biustonoszach. Muszę sprawdzic co mi zostało z poprezedniej ciąży, ale zakładam, że kupie sobie jeszcze jeden porządny "biustnik" ;-)
Kiwaczka, ale masz fajną dobrą wróżkę:tak::-)Ja mam przewijak na ścianę z Ikei. Mąż zadeklarował, że w weekend przywiesi ;-)
Co do termometrów, to nie pomogę, bo mam zwykły pod paszkę, ale nie rtęciowy, tylko elektroniczny i mierzy szybciutko.
 
Ja jeszcze nie mam nic poprane i poprasowane. Po 10-tym zaczynamy robic zakupy dla malej i dla mnie do szpitala. Ale bardzo sie ciesze bo kupilismy lozeczko. Stoi w naszej sypialni i czeka na corcie.:-):-):-)
 

Załączniki

  • Obraz 001 (Small).jpg
    Obraz 001 (Small).jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 43
  • Obraz 002 (Small).jpg
    Obraz 002 (Small).jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 43
co do przewijaka to ja mam taki jak u dorki na zdjeciu tylko ze zielony:-Dno i ma takie nóżki od spodu żeby sie nie przesówał:tak: wczoraj jeździłam po sklepach z wózkami bo Pan z mojego sklepu sobie o mnie zapomniał i stwierdził że może zamówić wózek ale na............. koniec lipca:wściekła/y:wyśmiałam go no ale efekt koncowy w 100% zadowalający- mianowice wózek już stoi w domciu:-Dkupiłam w innym sklepie, porobie zdjecia to wam pozniej wkleje, jak narazie widze 1 minus do ktorego trzeba sie bedzie przyzwyczaic- regulacja oparcia w spacerówce:baffled:a poza tym to super:-D
 
Kicrym czemu nie fajna ta regulacja mnie się wydaje że fajna.W tym coneco co ja wybrałam jest taka sama.Wydaje mi się że łatwa w obsłudze
 
reklama
Do góry