reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Wiki dwoma rekoma przesuwa myszke,na razie grala 2 razy,wiec robi postepy.Jest gra np w ktorej prosze oby okazac ktory przedmiot wyglada jak trojkąt i do wyboru jest kolo ratunkowe,choinka i stół i dziecko wybiera,albo gra w kolory lub inne kształty,alebo znajdz dziecko danego zwierzatka,lub jakiego zwierzatka to jest odgłos.Fajne ,a ona sie cieszy jak rybka z minimini jej gratuluje za kazda dobra odpowiedz.
 
reklama
Iwonka hehe fajnie tylko moj jak usiadzie to juz koniec nie da zejsc pewnie a wiesz kojarzy mi sie jak w klubie myszki miki oni tego toska wolaja albo miki sie cos pyta dzieci to ten wie juz co mowic :tak:
 
Zdecydowałam że kupuje jednej lego creativ a drugiej lego duplo
1325724237

1329032218

1324575613

4.jpg



To jest chyba dobra ionwestycja,zawsze mozna dokupic jakis zestaw tematyczny do tych klockow... miałam kupic drewniane tez ale zrezygnowałam po raz kolejny...

Do tego dostana te 2 konsole z aparatem foto ,tablice podswietlana dla Kklaudii i gre skaczace zabki dla Vanesski.
 
Ostatnia edycja:
Iwonka- ja zaczęłam odwrotnie, od zestawu tematycznego a potem będę okupowała normalne klocki. Zdecydowałam się na podróby bo nie mam za dużo kasy. Potem mam w planach dokupować lego używki z allegro, ale teraz to szał świąteczny, więc się wstrzymuję.
Na pierwszy ogień pójdzie lego farma oraz zwykłe elementy konstrukcyjne.
Nieźle z tymi puzzlami. Mój ułoży 6 elementowe i to wielce znudzony, na odpierdziel.
Klocków takich z historyjką wcale nie ruszy.
Bardzo lubi karty Piotruś, ale oczywiście gramy jeszcze po swojemu.

Keyko- patrzę na lalki , są z tej samej serii i mózg matki chłopca mówi mi dwie prawie takie same:sorry2: a potem iskierka logiki, ze Miku dostanie przecież:
KINSMART VOLKSWAGEN TOUAREG model METALOWY c.ziel. (1338545568) - Aukcje internetowe Allegro
TOYOTA CAMRY MODEL WELLY 1:34 somap (1327211192) - Aukcje internetowe Allegro
POLONEZ CARO FSO DAEWOO MODEL WELLY 1:34 somap (1340055644) - Aukcje internetowe Allegro
BMW 645Ci MODEL WELLY 1:34 somap (1316400997) - Aukcje internetowe Allegro
i jeszcze parę
To w pewien sposób też takie same:-D.
Oddziewczęciłam się przy tym moim synaszku.

Lalki bardzo ładne.

Samochody mam z " zajęcia mienia". Kupujesz Miku zabawkę bo 2 tygodnie jęczy za " fuagenem" ( volkswagen) a on 50 metrów od sklepu wrzuca go do kałuży, w złości bo nie idziecie w ta stronę co on chce. Zabierasz samochód i koniec.
Patrzysz za lodówką parking samochodów( ułożone w rządku). Zerkasz jeden dzień, nie ruszone, 2 dzień- nie ruszone, 3 dzień- afkors nie ruszone.4 dzień, rekwirujesz porzucone mienie. Jak Młody się reflektuje, ze ma za mało samochodów to oddajesz mu jeden i jest szczęśliwy.
Będę mu dawać jedne i te same samochody do osiemnastki;-).
Na Mikołaja/Gwiazdkę została mi do kupienia tylko ciężarówka.
Będzie straż pożarna i wyżej wymienione auta. Ciastolina i pluszowa świnka.
Jeszcze może kupię książeczkę taką z naklejkami dla 3 latków.
 
Plany sie zmieniły bedą dwie tablice podswietlane bo Vanesska tez chce bo zobaczyła tą z ksiezniczkami.My tez z kasa nie za bardzo i te prezenty beda rozłozone po rodzinie ;-):tak:
Ksiązeczki z naklejkami u nas to szał!!! Klaudia uwielbia je! Odrazu całe zadania robi i jest za raz po ksiażecce i zabawie:sorry2:
 
Iwonka ja tez ciagle mysle nad lego ale nie jestem pewna

szopek oj te chlopaki u nas jest tak ze bedzie szukał skamlal za tym jednym czesto chowam mu taki policyjny terenowy na pilota bo jest ciezki i ta antenka mnie wkurza bo jak sie bawi to sie boje ze go w oko dziabnie juz mu spadl na palec kiedys, ale on i tak chodzic bedzie i go szukac, kopary nto samo czasami zaparkuje za meblami i zapomni gdzie i dym.
Mam cala skrzynie klockow i on to wywala wszystko pytam czego szukasz "auta" a jak ich kilkadziesiat domysl sie ktorego
 
U nas jak się pobawi dłużej , to pamięta i szuka ale jak ma parę dni to zdarza mu się zapomnieć. Zresztą on chyba myśli, ze ja je na śmietnik wyrzuciłam, bo mu mówię, ze jak nie schowa z podłogi zabawek to je wciągnę do odkurzacza i pójdą na śmieci, razem z kłaczkami.

Z klockami to wyszło u nas tak. Dumałam tu na forum, bo on nie klockowy, a ja bym chciała żeby był itd. Żal mi kasy w błoto wyrzucić.
Kupiłam mu te lego z gazety. Ma 6 klocków w sumie, konia i pieska, ciągle się tym bawi. Z tego z rozpędu :-pzaczął sie bawić, tez tymi co mu w zeszłe święta kupiliśmy ( takie duże).

Miku uwielbia te książeczki z naklejkami, ale jak jest zadanie nie naklejkowe to nie zrobi.:no:
 
aenye dzieki za namiary na wasz sklep, znalazłam tam wszystko co chcialam. ZAmówienie juz złozone. Mamy juz zółwio-lampke wyświetlajacą gwiazdki. Hit sezonu chyba, Julek nie rozstaje sie z nią nawet w dzien, więc zakup bardzo trafiony.
 
Iwonka my mamy taki woz strazackipuszczajacy banki.Konrad byl bardzo uradowany:tak:niestety urwal kolo jedno i juz nie jezdzi:sorry:problem tylko ze samemu potem nie zrobi sie takiego plynu ale kupuje taki maly z bankami i wlewam:tak:

Ja tez myysle nad klockami dla Kondzia.musze sie przejsc po sklepach i zobaczyc co oferuja w ogole.dzis kupilam mu kalendarz Thomasa.od jutra odliczabnie do Swiat:tak:
 
reklama
Do góry