reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

A ktoś ma taki jeździk z barierką i rączką do prowadzenia?
w stylu chicco CHICCO QUATTRO JEŹDZIDEŁKO 4w1 NAJTANIEJ OKAZJA! (624403810) - Aukcje internetowe Allegro
My mamy też ten chicco. Natalka na niega sobie sama wchodzi i szaleje na nim - podskakuje i inne cuda wyprawia. Oczywiście molestuje nas muzyczkami ale do przeżycia. Może ciut się źle prowadzi, bo dzidzia sobie kierownicą skręca nie tam gdzie trzeba ale ogólnie dzieciom się podoba.
 
reklama
No i kurcze mam zagwozdkę na jaki mam złożyć zamówienie. Niby nie ja kupuje ale nie chcę przeginać - cena chicco to jednak dużo.Poza tym nie chce mi się płacić za opcje których już nie użyję jak bujak. Na krótką metę na pewno fajne te barierki ale za pół roku to po co. Teraz bym go powoziła trochę.
Miał chodzik z panelem i takim dżingsem do prowadzenia i panel codziennie od 4 miesiąca klekotany dokończył żywota w zeszłym tygodniu a innych funkcji nie używaliśmy wcale. Nie nadaje sie na pchacz bo Miku nie che.
Siedzisko było do d**y wiec jako pojazd do jazdy sie nie sprawdził, chodzikom jestem przeciwna( P. go raz wsadził i zaczął biegać na boki, jak go z niego wyciagneliśmy to zaraz zrobł hyc na bok i był guz, płacz i tragedia,poza tym Miku za wysoki był do tego ustrojstwa), bujak pożal sie Boze -tylko mu tak głowa latała bezwiednie jak kukiełce. Przewracam mu go na bok i on sobie te kółka miele.
Tak wiec tak myślę, ze jak coś ma 5/6 w 1 to chyba lipa.
Joanna super masz foteczki dziewczynek w podpisie :-)

Od razu mi sie rzuciły zdjecia w oczy, najpierw zdjecia potem dopiero post przeczytałam. śliczności.
love0010.gif
 
Ostatnia edycja:
Szopek, ja ci mogę naprawdę polecić ten, który mamy my i OlaK...cena przystępna, koła czarne, melodyjki, klakson, kierunkowskazy, światła i schowek pod siedzonkiem....Mati naprawdę ma z nim co robić...
 
Szopek ja mysle ze juz te wszelkie barierki to nie potrzebne,w moment dzieci rosna i sa stabilniejsze.Mysle ze zwykly jezdzik np taki jak maja dziewcztny bedzie ok.Ogolnie dzieciaki lubia sie takimi pojazdami poruszac :-) Vanesska do tej pory jezdzi na takim jezdziku.
 
Szopek, ja ci mogę naprawdę polecić ten, który mamy my i OlaK...cena przystępna, koła czarne, melodyjki, klakson, kierunkowskazy, światła i schowek pod siedzonkiem....Mati naprawdę ma z nim co robić...

Wczoraj już sobie zapisałam w zakładkach, dziś poszukam u mnie w mieście (co by nie fatygować poczty lub wyglądać kuriera). Na razie widziałam tylko takie ubogie modele z klaksonem o takie ale za 89 a nie 46 zł JEŹDZIKI-PCHACZE LAND CRUISER -CENY HURTOWE !!!!! (618991380) - Aukcje internetowe Allegro ale Miku wcale nie zwrócił na niego uwagi, pokazywał na małe resoraczki za 2 zł wiec dostał kolejnego- a co tam stać nas.

Szopek ja mysle ze juz te wszelkie barierki to nie potrzebne,w moment dzieci rosna i sa stabilniejsze.Mysle ze zwykly jezdzik np taki jak maja dziewcztny bedzie ok.Ogolnie dzieciaki lubia sie takimi pojazdami poruszac :-) Vanesska do tej pory jezdzi na takim jezdziku.

:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry