reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Dziś mama mnie kompletnie zaskoczyla i dała Zuzie rowerek:szok: :happy2: fajnie tylko że nic nie uprzedzila i jakby czekała do urodzin to bylyby dwa
 
reklama
sylwia - Ja moich rodziców poprosiłam właśnie by skonkretyzowali się czy kupują ten rowerek czy nie żeby nie było, że córcia dostanie 2.
A jaki Twoja pociecha dostała?
 
ZestawXL drewniane klocki GRA JENGA 270szt (616569302) - Aukcje internetowe Allegro
te klocki to strzał w 10!!! mała ponad godzinę dziś się bawiła a wczoraj wszytskie dzieci się bawiły tzn. właściwie wszystcy bo JUliannka i 5latki, 8latek, 14latek i ci starzy też hihih
POLECAM!!!!
No to dobrze, ze nas nie posłuchałaś:tak:. Każda z nas najlepiej zna swoje dziecko, jakie zabawki je zajmą.

Ja mam cale pudło klocków drewnianych ze swojego dzieciństwa. Strasznie się z rodziców śmialiśmy, że to przechowują ale teraz są jak znalazł.( tzn jeszcze nie całkiem , bo Miku wystarczają 4 klocki)
 
Ostatnia edycja:
minka - Koniecznie musze kupic córci takie drewniane klocki.

Ha-NN-aH - Szkoda, że u mnie nie ma Tesco... Będzie, za jakis czas, bo budują, więc poczekam na inne konkursy.
 
Czy ktoras z was ma takie cos jak reklamuja w MANGO? 2 staniki Xtreme Bra MANGO.TV + GRATIS (634103769) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
Przymierzam sie do kupna.Choc wypatrzylam gorset ktory by przy okazji troche moj brzuszek z kamuflowal i mysle ze wykonczenie tego gorsetu na gorze jest podobne jak w tym z Xtreme bra z Mango,wiec i tak samo powinien dzialac na wysokosci biustu(nawet tak i jest opis na aukcji) a cena o wiele nizsza.

GORSET IDEALNA TALIA NAJLEPSZY XTREME BRA L/XL (636458155) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

GORSET MODELUJĄCY - XTREME BRA - SLIM LIFT - L (637037070) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
 
Juz poczytalam troche na ten temat w necie i nie kupie tego wynalazku z mango ale ten gorset chyba tak.
EDIT
Tu znalazlam forum jak dobrze dobrac stanik dla bardziej biusciastych
i mniej biusciastych


Poczytalam sobie i napewno zastosuje sie do porad i tak musze kupc sobie nowe staniki wiec dobrze tu zajrzalam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwonka- jakbym miała kasy wydawać na jakieś podtrzymywacze , cuda wianki a była z dużego miasta itp. to bym poszła do takiej babeczki jak z tych programów o metamorfozach co dobierze stanik tak, ze miseczka a wygląda na b , a miseczka d wygląda jak ładny cycek a nie dwa zdechłe wieloryby.
Jak masz pierś w dobrym miejscu to i jakoś z brzucha schodzi. Ja mam optycznie znacznie większy brzuchol w dziadowym staniku. Pewnie prościej się trzymam, nie garbię :dry:
Kinia była u takiej , pisała kiedyś.
 
Do góry