reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Och, Wy krakowianki , na pole wychodzicie;-)
Fajnie to brzmi :-)

Ja wyczytałam( na forum o robótkach), że można zwykłym przezroczystym silikonem w tubie popaćkać skarpetki .
Te z irchą kupie na pewno, bo mi się takie słodkie wydają, tylko niech rzucą u nas na sklepy jakieś rozmiary porządne, bo na razie to albo tycie albo jakieś kajaki.

Panna Migotka- jakiś plus tego wybajerzonego kibelka jest to , ze choć z wyglądu naśladuje dorosły "tron". Jakiś minus jest to,że to kupa ( hi, hi;-)) kasy jest.
 
reklama
Kiedyś tak słyszałam, że my wychodzimy na pole, bo na dworach mieszkamy :-) :-D Ale fakt, że jak jestem gdzieś i mówię, że wychodzę na pole, to wszyscy się śmieją, że krakuska :-D

Kupiłam kubeczek niekapek, ten który polecałyście z Canpola z silikonowym ustnikiem - balonikiem. I znów porażka :no: Już mam z Tommee Tipi, Aventu, a teraz ten. Ten z Aventu trzeba ugryźć, a potem ciągnąć, to go tylko gryzła. Tego z Canpola znowu nie chciała ugryźć, tylko od razu ssała, a tam nic nie leciało. Kubeczki są dla niej fajną zabawką, bo wypełnione płynem daleko latają :dry: No i jak ja mam ją zachęcić do tego kubeczka?
 
Migotka, no co Ty?! Canpol nie przeszedł??? :confused:
Skoro ssała? Ten silikonowy ustnik jest taki mięciutki, ze dziecko niemal automatycznie zaciska na nim ustka i na początko mimo wszystko wpada piciu do gardełka...
A co dajesz do picia? Moze nie smakuje po prostu?
Nikol uwielbia pic z balonika ale jak dam jej cokolwiek innego niz soczki to zabij, a i tak nie tknie!
 
U nas TT się sprawdził.
Moja pije wszystko: herbatki HIPP, soczki. nie lubi tylko nektarów. Wypija ponad 1/2 litra dziennie.
ja nie zachęcałam dziecka do picia. kubeczek po prostu stał w pobliżu jej łapek. jak chciała do gryzła i coś tam zawsze poleciało.
 
No więc u nas nic innego prócz mleka nie przejdzie, żadne soczki, herbatki, woda, nic :no: No więc w porze mleczka dałam jej w tym baloniku, a ona coś tam pomamlała i zaczęła rzucać. Mimo, że chwilę trzymała i niby coś tam ssała, nic nie ubyło. Musiałam więc przelać do butelki ze smokiem i wtedy wypiła.
 
reklama
Wrócił temat kubków niekapków to się może włącze bo jestem z nim na bieżąco.Jakieś dwa tygodnie temu radziłam się na forum jaki kupić i po dłuższych poszukiwaniach udało mi się kupić balonik..i przy pierwszym użyciu wydawało się, że totalna porażka :no: służył do trzymania za ucho i tłuczenia o podłogę. Ale po kilku razach Misiek w końcu zaskoczył i teraz sam sobie podchodzi i pije :blink: Kubek musi tylko bardzo napełniony bo Misiek jeszcze nie może załapać, że trzeba głowę odchylić do tyłu, żeby się napić. Teraz bardzo chciałabym kupić sam ustnik ale nie widziałam nigdzie w Krakowie
 
Do góry