reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
ja kupiłam taką:
RAMKI Z GLINĄ - JEDYNA TAKA RAMKA NA ALLEGRO !!! (391595208) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
ale niestety nie polecam :-( pierwszy raz wystawiłam na allegro "neutrala" ramki dotarły do mnie ze zbitym szkłem...wysyła listem poleconym szkło bez informacji o ostrożnym przesyłaniu :baffled: później jeszcze do mnie sprzedawca pisał groźby:angry: za to że neutrala wystawiłam... a kometarze możecie przeczytać same:-p
jeszcze nie mogłam odcisnąc nóżek ani rączek... zrobie to może jutro :-)
 
Iwonka ten odcisk bobasa to jest gips w okraglym metalowym pudeleczku.Srednica w srodku wynosi 13cm.To metalowe pudelko jest zapakowane w takie kwadratowe z grubego kartonu
 
Iwonka ten odcisk bobasa to jest gips w okraglym metalowym pudeleczku.Srednica w srodku wynosi 13cm.To metalowe pudelko jest zapakowane w takie kwadratowe z grubego kartonu
ale tam sai i ramki nie tylko w okraglym pudel;eczku,sa tez i farby i inne bajery dla dzieci,a mi chodzi ile maja wymiary ramki bo chce takie cos kupic tylko ze chcialabym i Vanessce zrobic a nie wiem czy jej noga sie zmiesci w ramce:sorry2::-D:-D:-D
 
iwonka - rozmiar ramki to 10x15cm. dokładnie o tym samym myslałam, żeby odcisnąc też Mieszka "syrke" lub "łapke":-D
 
bo sa tam ramki tez na jeden odcisk lub na dwa :-) Ja chce ten na dwa a na srodku zdjecie :-)
ramka31.jpg


i tak jak tam napisane dam corkom na 18 te urodziny.
 
reklama
Ups ale pierdola ze mnie.Ogladnelam czesciowo tamta strone i myslalam,ze tylko puszki z gipsem maja a ramki przeoczylam.
Iwonka fajny pomysl,zeby dac te odciski coreczkom na 18stki.
Moj maz chce tak zrobic z pierwszymi nagraniami video Ani.
 
Do góry