reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Znacie te meble? Kupowął je ktoś?????
moz-screenshot-22.png
forte_kolekcja_monsun.jpg
 
reklama
No te tez nie sa drogie,tak mi sie wydaje,tylko nie wiem jaska jakosc:sorry: A dobre bo mozna sobie dokupowac cos i z kompletować z czasem ;-)
 
Ja widzialam meble,mam ulotke.ceny naprawde dostepne ale nie wiem jak w realu wygladaja.Ogladalam tez na stronie.Myslalam zeby jechac do sklepu jak pojedziemy do domu.

Zapomnialam;
Szopek moj bratanek ma taklie tory drewniane z ciuchcia i wagonami.one lacza sie na magnesy:tak:fajne sa naprawde.nie mozna za bardzo popsuc:sorry:sa tez znaki itp.kupil to moj brat dosc tanio.mozna dokupywac tez czesci:tak:super sprawa.my mamy kolejke Thomasa.dosc wypasina i jest niestety schowana.Moj brat drugi(Kondzia chrzestny)kupil je.Jak probowalismy rozlozyc moj synus zaczal zucac itp wiec schowalismy.one i tak sa od 3 lat chyba.Fajna jest ale za maly jest jeszcze.pOSZUKAM LINKA TO WSTAWIE.

Cyba takie samo znalazlam.Troche skladania jest:sorry:
http://www.amazon.co.uk/Thomas-and-Cranky-Coal-Loader/dp/B002XDIXVK
 
Ostatnia edycja:
Teraz chce ikupic takie koszyki na zakupy,dla moich dziewczyn,przy okazji urodzinek Vanesski. ;-)
koszyk-wozek.JPG


A te drewniane kolejki to sa rozne firmy i mozna je lączyc ze soba:tak::tak::tak:cenowo roznica spora,a mozna dokupowac fajne elementy,czy nawet same tory.
Ten sie podoba dziewczynkom pociag ze zwierzetami i te autka w roznych kolorach
kolejkazoofinal.jpg

[mg]http://img08.allegroimg.pl/photos/64x48/12/27/71/21/1227712113[/img]
73aa03bc7eb378e3c5f940f0e40f21e9.jpg
 
Ostatnia edycja:
W zwiazku z tym że coraz zimniej i zimowo sie robi zastanawiam sie kupujecie same kurtki czy kurtki ze spodniami ocieplanymi tzw. kombinezony .Wydaje mi sie że te spodnie by sie przydaly Zuzie zwlaszcza że teraz musi dreptać na nogach . W sumie to sama nie wiem ,wybór na allegro średnio ciekawy a w sklepie u nas na pewno kompletów nie dostane albo w astronomicznych cenach to samo.Na miejscu zostana pewnie tylko kurtki ,choć wolałąbym przymierzyć. dziś odgrzebalam stara ale w stanie tragicznym i troche krótka ale wypralam profilaktycznie jakby była potrzeba
 
Sylwia ja z tych przezornych oczywiscie kupilam na wyprzedazach na wyrost jak byly koncówki w marcu ;-) spodnie z kurtka a kurtka ma podpinke na zamku z owieczki :-) zapłaciłam chyba 60 zł z 140 :tak: dodatkowo mam troche cienszy dostałam z tych co chodza na allegro po 40/50 zł na polarku tez sa dobre bo mielismy taki juz. Ja mysle ze nie zawsze ze spodniami ale warto miec takie bo an sanki nawet dzinsy z podszewka to namokna i moze byc zimno a te od kurtek one na takie zimowe szalenstwo w sam raz
 
Mam normalną ciepłą kurtkę( kupiłam na zaś, bardzo dawno temu) i będę musiała skołować jakieś spodnie.

Co prawda mam też komplet kurtka +spodnie ogrodniczki ale Miku wygląda w nim jak ludek michelin a wartości grzewczych nie ma żadnych.

Chciałabym dla Kniazia Borubara kombinezon 2 częściowy taki lepsiejszy ale raczej nie da rady.
Mamy dużo wydatków bo urósł przez wakacje 5-6 cm i wszystko trzeba teraz kupować. On dużo brudzi, wiec ilości hurtowe.
 
reklama
Ja mam same kurtki i chce dokupić spodnie lub własnie kombinezon. To jest jednak najlepsza rzecz i dziecku jest ciepło.
A jak patrzyłam na allegro teraz to jest juz z czego wybierac:tak::tak::tak:

Sama bym z miła checia na taka zime jak była chodziła w takich kombinezonach:tak: nawet przymierzam sie do zakupu kaloszy ocieplanych,jak sobie przypomne te codzienne wędrwki do przedszkola po tym sniegu,zaspach...:szok::wściekła/y: a sa takie teraz fajne kalosze ,wygladaja jak kozaki:tak:
 
Do góry