reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Cosmo- dzięki za cynk. Jutro zrobię rekonesans po kioskach itp.

Ja bym chciała kupić taki tor z pociągiem co to zawsze przed świętami rzucają do Biedronki. Taki drewnainy. P. by wolał sterowany ale ja już tam wiem kto by się tym bawił;-).

Szukając tego toru, żeby tu go zalinkować znalazłam ciuchcie jaką ma Miku i gites :-Dbo dziś jej za chiny ludowe złożyć nie mogłam a tak sobie luknę na foto i klocki mi się skomponują:-p.
Zobacz załącznik 290125

Te tory to coś w stylu ikeowych były :
Zobacz załącznik 290127
tylko liczę na jakieś drzewka , szmery bajery.
989_1.jpg

980_1.jpg

czy :
Kolejki tory samochodowe Drewniane


o-o-o-o mam:
1000_1.jpg


nalazłam tu, potem link przekierowuje na drewniaczka. Na drewniaczku wagon jeden kosztuje 11 złotych
Zestawy to , proszę cie bardzo :
Duża kolejka w walizce - 60 części, Heros | Zabawki drewniane | Kolejki i pojazdy drewniane | Kolejki drewniane |
Chyba sobie siądę w kącie i zacznę sama strugać, do wigilii może zdążę.
 
reklama
szopek fajne to z tyloma elementami. U nas mamy plastikowe klocki z plotkami okienkami drzewkami itd jak moze raz z tym ukladał znaczy rozwalal to co my ulozylismy.

Iwonka wydaje mi sie to jedna z madrzejszych bajek zawsze jakis maja problem fajnie go rozwiazuja, ja sama lubie ta bajke

Wiecie co mam problem wlaczylam dzis tv a tam polsat jimi jam leci po angielsku dzwonie do mamy ona ma po polsku sasiedzi tez przywrocilam narzedzia systemowe wszedzie na polski no i dalej mamy po angielsku
 
Szopek matko jakie ceny ,chyba rzeczywiście pozostaje strugać w kącie ;-)

Wiki my mamy ten jim jam od miesiaca i czasem jak przelaczam to po angielsku leci ale żadko wtedy pewnie kwestia bajki , u nas na dekoderze pilotem sie zmienia jezyk raz Zuza przestawila Disneya A tak ogólnie u nas króluje Mini Mini tamtych to nie bardzo od miesiąca ma faze bajkową staram sie ograniczać ale i tak z 4 godziny na dzień to wyjdzie ,miałąm sie pytać czy wasze też tak uwielbiaja telewizor?
 
Sylwia no u nas troche mnie wychodzi na dzien bo rano oglada z 15/20 minut jak wychodzimy bo jemu puszczam bajke a sama sie maluje itd. A pozniej jak po złobku, podworku,to oglada do dwoch godzin z przerwami bo leci miedzy czasie majka, ale jak jest dzien wolny a jeszcze taki z taka pogoda paskudna to tez gdzies wyjdzie tyle przez caly dzien
kurcze ale ja przywrocilam ustawienia fabryczne to juz powinno wrocic
 
Sylwia no u nas troche mnie wychodzi na dzien bo rano oglada z 15/20 minut jak wychodzimy bo jemu puszczam bajke a sama sie maluje itd. A pozniej jak po złobku, podworku,to oglada do dwoch godzin z przerwami bo leci miedzy czasie majka, ale jak jest dzien wolny a jeszcze taki z taka pogoda paskudna to tez gdzies wyjdzie tyle przez caly dzien
kurcze ale ja przywrocilam ustawienia fabryczne to juz powinno wrocic
 
My mamy tą drewniana kolejke z Ikea,ale na allegro wlasnie widzialam że czesci mozna dokupic.Dziewczynki sie bawia czesto tym.

Na jim jam czasami puszczaja bajke po angielsku,ale to z raz ,dwa dziennie tylko...hmmm nie wiem Wiki co u ciebi by bylo nie tak,i nadal masz tak ?
U nas telewizor chodzi od rana i bajek duzo Kladuia oglada,zna juz wiekszosc piosenek z tych bajek i je spiewa.:tak::tak: razem z postaciami liczy,odpowiada na pytania,Ogladaja tylko kanaly CbeBees i Jim jam, no i Disney rano gdy jest wlasnie Zlota raczka,klub myszki miki:tak::tak::tak:Zadne Cartoony nie puszczam im:no:czy inne kanały w bajkami z bijatykami czy innymi wariacjami.
Klaudia zaczeła bardzo interesowac sie ukladaniem puzzli,dzis kolejne ułozyla:tak:
 
Ostatnia edycja:
Iwonka rano wlaczylam i jest ok musial jakis blad byc wiesz bo ta sama bajke mama miala po polsku a poza tym Tomek i przyjaciele lecial po angielsku no i same reklamy tez:-D chociaz malemu to nie przeszkadza bo on o tak oglada te po angielsku na przykład pocoo
 
U mnie też bajki lecą bardzo często. Najukochańsza Hani to Oswald (ostatnio puszczają po angielsku też).
Tak rano też lecimy na Disney (Miki, Złota Rączka i Oso), Cebeebes, Jim Jam.
Mamy też N-kę i tam jest Baby TV, który Hania ogląda od kiedy miała pół roczku.
Wiem że dużo nie powinna siedzieć przed telewizorem, ale widzę że szybko się uczy piosenek, słów (nawet tych po angielsku), a ja przynajmniej mogę coś w tym czasie zrobić. A teraz w ciązy mam dużo mniej energii do zabaw na podłodze, więc ratuję się bajkami.
 
Dziwne ,co to za obrazki sa w moim poscie:confused: ostatnim wczorajszym..Wy tez je widzicie? Nawet nie mam jak je usunac:no2::sorry:
EDIT
Ale ja głupia:-D:-D:-D:-D:-D:-D to moje suwaczki sie zamieniły w to cos:rolleyes2:zaraz usune,.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwonka kurcze ja czytalam rano tylko ten watek i myslalam ze moze cos wkleilas i ze to nie suwaczki pozniej patrze na innym watku tez i mysle gdzie ona ma suwaczki co to jest ale sobie mysle jakas akcja czy cos haha

No jesli chodzi o bajki to maly tez tanczy i jakies slowa po angielsku podlapuje

Ja mysle ze z tv trzeba madrze poprostu bo np moj maz czasami wlaczy carton network i oglada jakiegos spaidermana jak sie maly zorientuje to zaraz na bacznosc i patrzy tak jak niewiem, to zaraz przelacza bo mu nie pozwalamy tamtych bajek ogladac
 
Ostatnia edycja:
Do góry