reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Wklejam zdjęcia z komórki. Zrobiło się trochę małe przejście między łóżkiem a półką. Łóżko weszło na styk żeby zamknąć drzwi.
 

Załączniki

  • DSC01154.jpg
    DSC01154.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC01155.jpg
    DSC01155.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Ja mam około 20sztuk talerzy płaskich,głebokich,deserowych,miseczek,kubeczkow,takich z podziałka na 3 dania ,albo na jajka na miekko;-) Wiekszośc jest kupiona z gazetek od Kubusia puchatka,a teraz nie dawno dwa razy kupowalam kubek w markecie jakis tam tez z kubusiem i ksiezniczakmi drugi a oba raz tylko upadły na podłoge i popękały.Proponuje zrobic próbe z markecie przed zakupem i niechcący upuscic produkt na podłoge,jak nie peknie czy sie nie uszczerbi to jest ok.:-p:-p:-p

Market? Kobieto nam Biedronkę na czas remontu zamknęli , to teraz już w mieście pogrom, armagedon i olej słonecznikowy za 6 złotych:szok:
Marketów u nas niet. Kerfur ekspres to przecież taki kwyt maketingowy, żeby wieś sie zleciała na zagramaniczna markę -w środku lipa.

Kubusia Miku ma w dalekim poważaniu, coś tam Tygryska przykojrza bo ma dużo bodziaków w nim.

W zwykłym sklepie dziecięcym nic nie upuszczę bo zrobią mi zdjęcie i podpiszą " tej pani nie obsługujemy."

Wklejam zdjęcia z komórki. Zrobiło się trochę małe przejście między łóżkiem a półką. Łóżko weszło na styk żeby zamknąć drzwi.

Spytam P. ale deski nam nie zostały raczej . My szuflady mieliśmy folią okutane po prostu. Kurier tego nie przynosił , tylko ktos z ich firmy dostarczył.

No, pościel " moja" Ikeowa.:tak:Super to wygląda.
Szuflady wyglądają na jaśniejsze czy to wina zdjęcia?
Sama szuflady są mocne - Miku często w nich przesiaduje.
 
Migotka łożko super. :-) Pewnie szuflady mniej razy lakierowane.
Szopek u mnie w sklepie zwykłym olej slonecznikowy ostatnio płaciłam 7,80:szok::szok::szok::wściekła/y: bo na gwałt potrzebowałam i musiałam kupic:baffled:
 
Szopek jak tak raczej o zakupach dla Kondzia nie mysle:sorry:kupilam mu talerzyk bo swojej miseczki nie trawi,nie dziwie sie bo wie ze jest w niej kaszka:sorry:dlatego mamy talerzyki:tak:lubi z nich jesc tylko problem ze nie ma czasu usiasc:angry:i tak usiedzi minute reszta z krzykiem.babke z lidla za to zje cala i sie nie ruszy:sorry:wola tylko" mimi tu pacek":-D czyt.daj placek na talerzyk:-)

Migotka fajne lozko:tak:juz pisalam wczesniej ze mi sie podoba i drugia raz to bym je kupila:tak:po 2.jest dluzsze nie nasze czyli na dluzej starczy:tak:

Iwonka to ja kupuje tu taniej:szok::szok:dzis kupilam 2 oleje za 2 funty.normalna za jeden jest 1.20 bodajze:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Szopku, tak, szuflady są trochę jaśniejsze.

U nas są tego samego koloru- aż sprawdziłam. Moze napisz do nich, może coś wskurasz :confused: nowe albo ci zwrócą ze 2 dychy. Zawsze coś. nawet jak Ci to nie przeszkadza, to co Ci szkodzi.

Iwonka- no ja ze 6 zł to się nabiegałam, bo wszędzie był droższy. Oszczędziłam pewnie max 2 złote a ile kalorii straciłam.

Kwiateczek- ja przykładam dużą wagę do estetyki wszystkich rzeczy. Żeby były ładne albo chociaż tak brzydkie aż ...ładne. Przykładam, też dużą wagę do pieniędzy, więc mam w domu dużo rzeczy brzydkich ale na inne mnie nie było stać.

Kupiłam plastikową miseczkę z tygryskiem za 10 zł.
Nałaziłam się za tymi naczyniami niemiłosiernie. Jak znalazłam jeden jedyny komplet z Mickey. Był co prawda z porcelany i był co prawda nawet, nawet ładny jak na tą estetykę ale kosztował 55 zł a zaprojektowany był mało ergonomicznie.

Więcej Mickey'ów nie było. Było całe zatrzęsienie Cars'ów,księżniczek i Kubusiów ale Miku od razu powiedział, ze brzydkie i nie chce.Komplety to w ogóle porażka: talerze za płaskie, miski za małe, kubki bez uchwytów.
Widziałam w kiosku ładna miseczkę hallo kitty , ciekawe ile kosztowała, to jakaś seria jest:dry:. Kiosk zamknięty, nie to, ze się wstydziłam zapytać.
 
Wolnym krokiem sie zbliza Mikolaj i wigilia.Tak wertuje troche po Allegro i wpadlo mi w oko taka zabawka z FP.Nie wiem czy znacie ta bajkie z Disney Chanell? Nazywa sie "Złota raczka" O Mańku i jego narzedziach gadajacych i uczacych włoskich słowek;-) No i własnie teraz FP zrobiło iabawke.prawdziwie gadajace narzedzia Mańka:tak:

kingfisher-handy-manny-talking-toolbox-1.jpg


Albo takie fajne dzwigi,żurawie jak kto woli. ;-)


1260678048


Lub inne takie dla chłopcow fajne bajery.O ile sie tym interesuja:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry