reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
U nas tez spiworka nie lubi Klaudia,ona sie często odkopuje i lubi miec nózki odkryte:tak:zreszta jakby w nim była i chciała w nocy zejść z łóżka i do mnie przyjśc to mogło by sie to złe skończyć :-D:-D:-D:sorry:
 
Moja to śpi w śpiworku od samego początku, a ja nie muszę wstawać w nocy, żeby ją przykrywać. Potrafi nawet zasuwać w śpiworku :-D Wiem, jestem okropna, ale jak pomyślę o wstawaniu w nocy, to mam dreszcze :-p:sorry2:

Kupiłam jeszcze taką nakładkę.
Wczoraj siedziała na klopie pół dnia i nie chciała zejść, a dziś rano od razu z marszu zrobiła kupę i siku do muszli :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Migotka super że Igusia korzysta z dorosłej toalety!:tak::tak::tak::tak: lepsze to niz nocnik:-) u nas nie ma mowy o sikaniu nigdzie:baffled: i nakjładke tez mam dla niej ,a nawet dwie inne:dry::dry::dry::dry:
 
Otóz, otóż. Byłam ja dzisiaj na poszukiwaniach kostiumu i dostałam szało- depresji.

Szału bo oczywistą oczywistością jest, ze jak miseczka duża to i baba duża do cycków przypawana. Ja do trzcinek nie należę ale 80 pod biustem to by mi przez kark się samo wystrzeliło. Koc bym sobie mogła wsadzić na plecy, co by mi się wygodnie leżało.
Noszę stanik 65 F / 70 E.
Na taki rozmiar pod biustem to mogę kupic takie maniunie miseczki, ze powinni dodawać gratis machinę czasu co bym się mogła przenieść do 1993, kiedy to hormony wystrzeliły.
A gaciory do dużej miseczki są taaaaaaaaaaaaaaaakie.

Depresja?
No dobra.Przymarzam więc rozmiar z czapy wzięty ale cos tam pi razy drzwi ma leżeć.
No i dowiaduję się od Pani ekspedientki, (która koniecznie musiała mnie oglądać, bo przecież niemożliwe, ze za małe, za szerokie, za brzydkie):

- mam bardzo nierówne piersi, proponuje wiec mi kostium którego tylko kilka centymetrów dzieli od wynalazku bikini z półgolfem. Oczywiście takie cudo zamaskuje dysproporcje.
Nierówne nie w sensie, ze jedno przy brodzie a drugie przy pępku. Niby rozmiarowo. Przy czym wg Pani to O-Jezus-Maria a ja w staniku widzę, ze jedna miseczka jest ok a druga minimalnie górą niewypełniona. Nie widzę tu anomalii godnej cyrkowego dziwactwa.A moze sie przyzwyczaiłam , widzę co chcę widzieć . Tak naprawdę mam tylko jedna pierś i pryszcza, nazywają mnie na mieście JednoCycnaAnka?:confused:

- Góra bikini w większości przypadków wcale nie podtrzymywała mi piersi. Wina zapewne za dużego obwodu pod biustem ( patrz wstęp) ale i beznadziejności kroju. pani natomiast twierdzi, że jest super i ,ze gdzie niby chciałabym mieć piersi, na ramionach? Pocieszyła, ze będę jeszcze wyglądać gorzej i ze nie da sie powstrzymać/zamaskować zmian. Kutfa to po co nosić stanik, mogę sobie plastrem sutki zakleić.:no:

A tak w ogóle to sobie mogę zwęzić sama . Właśnie kupie kostium za 150 zł i sobie będę go szyła po nocach. Może "Burdę" sobie kupię, 101 wykrojów bikini + ściegi na druty i szydełko i wydziergam , doszyję patchwork'a na piersi.:wściekła/y:

Oj nie wiem , czy komuś się będzie chciało przeczytać tyle tekstu ale musiałam z siebie wyrzucić ból konsumencki. Nie mam kostiumu :-(Nie szyja dla wybryków natury.
 
Ostatnia edycja:
Szopek, :-D:-D:-D:-D:-D:-D. Ja nie mogę, normalnie felieton do jakiejś gazety :-D:-D. Nie no, oczywiście nie powinnam się śmiać, w końcu to jest nienormalne, że człowiek sobie dopasowanego kostiumu nie może kupić. Ale się nie przejmuj, ja mam odwrotny problem, wielki obwód i mała miska, więc jak obwód dobry, to miska za wielka. Ale z tą JednoCyckoAnką to dałaś czadu :-D:-D
 
szopek wiesz ze na nas mozesz liczyc :D ja juz kiedys pisalam ale wtedy mialam akcje z kupnem stanika. Nie moge kupic " na oko" na bazarze ze stolu musze tak gdzie mozna mierzyc. Ja ma 65/70 D lub E
 
reklama
Do góry