reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Wcześniej byłam zdecydowana na TAKIE, ciekawe czy jak im zablokowali konto to wyślą. Widziałam bardziej upstrzonych negatywami bez zawieszonego konta. Coś to allegro szaleje ostatnio z blokowaniem .

A może się wzbogacę i i tak kupię inne łóżko do naszego pałacu, jakieś szersze, złote, w komplecie z niewolnikami wachlującymi w upalne noce.
Zanim wyrośnie to minie ho-ho czasu.

Szopek tez je oglądałam, ale właśnie zablokowali im konto.:-:)-:)-(a ono mi się podobało najbardziej. Do tego ten sprzedawca miał wcześniej komplety z materacami..
Szymon będzie miał akurat duży pokój, ale masz rację chyba z tym mniejszym łózkiem, a może będę miałą dwóch chłopców, to kupie wtedy piętrowe?? ;-)
A tak poważnie, to jeszcze się tylko zastanowię nad rozmiarem, bo zdecydowałam, że kupujemy łóżko i wstawimy je teraz do sypialni. Nauczy się juz spać w nim, to pozostanie nam tylko później przeprowadzka do innego pokoju.

Szopek Jak będziesz już miała tego niewolnika, to go czasem do mnie podeślij.
:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Wiktoria- odpisałam na wątku fotelikowym.
Pola- nadal czekam na łózko, jak ich besztam to piszą ,ze wysyłają a potem lipa, ani widu ani słychu.
Teraz nie ma ale jeszcze w sobotę był aukcja firmy z Mniowa, to Ci sami od mojego łóżka wiec od niech nie kupuj. Chyba ,ze napiszę, ze watro było czekać ;-)
 
Szopek, ja kiedyś pisałam do tych z Mniowa, czy dałoby radę łóżko o takich i takich wymiarach i kolorze, a oni nie odpisali nic, więc u nich nic bym nie kupiła. Mam nadzieję, że się doczekasz szybko.
Mi się raz zdarzyło, że się wykłócałam przez kilka miesięcy, bo nie przysyłali mi takiego daszka do mycia głowy. Tanie to było, ale wkurzało mnie, że tak sobie jaja z ludzi robią.

Co do fotelików, my mamy coneco zenith. Trudno powiedzieć, jakby przeszedł taki crash test:baffled:
 
Szopek, ja kiedyś pisałam do tych z Mniowa, czy dałoby radę łóżko o takich i takich wymiarach i kolorze, a oni nie odpisali nic, więc u nich nic bym nie kupiła. Mam nadzieję, że się doczekasz szybko.
Mi się raz zdarzyło, że się wykłócałam przez kilka miesięcy, bo nie przysyłali mi takiego daszka do mycia głowy. Tanie to było, ale wkurzało mnie, że tak sobie jaja z ludzi robią.

Co do fotelików, my mamy coneco zenith. Trudno powiedzieć, jakby przeszedł taki crash test:baffled:
Teraz nie ma ani tych z Mniowa ani tych z Kielec, Strachowic cos tam ( u których ja zamawiałam). Mniów tez w świetokrzyskim wiec bankowo ci sami.
Ja nie płaciłam z góry. Nigdy nie płacę jak w grę wchodzą większe sumy. Bajam się.Więc chodzi tylko o czekanie, niezgodne z warunkami aukcji.
Kontakt jest dużo gorszy od kiedy klinełam kup teraz. Zresztą ja to tak widzę. Tam nie ma jakiejs tam powiedzmy pani Bozenki która tym wszystkim zawiaduje, pisze, odpisuje. Jest pan Karol ( naprawdę Karol) i on se tam łzi po tym zakładzie, coś tam przefazuje, powie innym robusiom " pi********cie bez koloru bo babka chce natural" i cała jego robota. Raz dziennie odpisze na mejle , z 3 godziny mu się schodzi minimum, bo weź się zaloguj, napisz.Pewnie ma nawet hasło i login na zółtej karteczce na monitorze przypięte. On nie rozumie co chce ta klientela wredna, ze chce kontaktu, chce terminowości. Dzień w to, dzień w tamto, tydzień, 2 tygodnie.


Właśnie tak się zastanawiałam jak coneco wypada, bo ich do testów nie dają.
 
szopek masz racje ja czytałam kiedys naawet wklejalismy linki. Tak jak piszesz placisz gruba kase a masz tak naprawde szajs bo 300zl uwazam ze to nie jest malo. Te szajsowate powinny kosztowac max 50 zl :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Zakochałam się na prawie zabój. W zaboju byłabym w stanie wydać przeszło 200 funciaków+ delivery z UK. Tak źle ze mną nie jest a raczej tak dobrze- finansowo.
Sky%20King%20Trike.JPG
TRIKE.gif
Jr.%20Sky%20King%20Trike.JPG
nazywa sie sky king i cos w tym jest ...
Shopping Plaza | Online Department Store
 
reklama
Do góry