reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Szopek rowerek super!!!

Powiedz mi, czy Twój Książe ma już łóżko dla Księżniczki??

Nie ma ani dla księżniczki ani innego :-(
Miało dojść to inne w tym tygodniu ale albo kurier jest gołębiem pocztowym i biedak sunie z tym łożem przez pola i łąki, albo po prostu ful profesjonal, przedsiebiorca roku ginie w czasoprzestrzeni. Od 9.04 do 30.04 na pewno nie minęło 7 dni roboczych, nie w jego swiecie.

Szopek, super :-D To wygląda jak szalony rydwan :-D:-D:-D
siks, siks, siks, de namber of de bist- cytujac klasyka.
Właśnie spojrzałam na niego świeżym okiem i przypomniał mi się chłopczyk z Lśnienia, aż mnie ciar przeszedł.
"Lśnienie" na podstawie King'a w wykonaniu Kubrick'a, kto oglądał niech się boi jużżżż.
[video=youtube;Rmn6FRgYwBQ]http://www.youtube.com/watch?v=Rmn6FRgYwBQ[/video]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pola- łóżko dziś dotarło :-)
Młody już na nim kima, choć wolałam, żeby najpierw utraciło swój zapach lakiero-drzewniany. Nie dało się jednak, chłopak chce- chłopak ma. Zobaczymy czy wytrzyma cała noc.
Koniec końców wszytko ok. z tym, ze:

- kontakt do d**y. Dopiero w tym tygodniu zaczeli mnie konkretnie informować, nawet bardzo konkretnie i nawet telefonicznie a nie "mejla ślij" . Wcześniej musiałam ich ścigać o jakąś zdawkową informację . 7 dni roboczych od 9 maja ;-)

- Do złożenia łózka potrzebny facet z łbem nie od parady ( czyli tzw opcja skręcacza mebli, wysoki stopień wtajemniczenia co nie potrzebuje tajemnych rycin i śrubek mu zawsze zostaje) i wkrętarką.Co prawda dają kluczyk ( takie cuś jak mini korbka do wkręcania), co prawda dają też śrubek w zapasie, ale trzeba te ich roboty trochę wyprowadzić na prostą za pomocą wkrętarki. Czary mary, facet klnie ale to lubi. Czuje ,ze żyje, jest potrzebny a i wykład zrobi jak to powinno się robić a jak nie jest zrobione.

Finalnie łózko mocarne, fajne.
To "ksieżniczkowate " wygląda na bardziej delikatne ( ale bez przesady). Tylko pewnie mniej z nim problemów i z przesyłka i złożeniem.
 
Ostatnia edycja:
- Do złożenia łózka potrzebny facet z łbem nie od parady ( czyli tzw opcja skręcacza mebli, wysoki stopień wtajemniczenia co nie potrzebuje tajemnych rycin i śrubek mu zawsze zostaje) i wkrętarką.Co prawda dają kluczyk ( takie cuś jak mini korbka do wkręcania), co prawda dają też śrubek w zapasie, ale trzeba te ich roboty trochę wyprowadzić na prostą za pomocą wkrętarki. Czary mary, facet klnie ale to lubi. Czuje ,ze żyje, jest potrzebny a i wykład zrobi jak to powinno się robić a jak nie jest zrobione.
Cała prawda o facetach:-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak:

Czekamy na foty Mikusia na nowym łóżku .A jak mineła nocka?
 
Misiak przespał cała noc w swoim łóżku :-). Po raz pierwszy od początku grudnia. Zobaczymy jak będzie dalej.
resztę napisałam na wątku wnętrzarskim.
 
Ostatnia edycja:
Szopek jesteś szybsza od światła normalnie...wchodzę na BB, czytam, żeby zobaczyć fotki, loguję się a tu .... tekst i fotki wcięło, zostało jedno zdanie.....
 
Szopek jesteś szybsza od światła normalnie...wchodzę na BB, czytam, żeby zobaczyć fotki, loguję się a tu .... tekst i fotki wcięło, zostało jedno zdanie.....
złoooooooooooooooooo

Przeniosłam wpis bo ja z tych purystów forumowych, nie lubię bałaganu( forumowego)
W zadośćuczynieniu wkleję fotki z Miku, na zamkniętym Proszę Pani.Tylko muszę klik- myk z karciochą pamięciochą zrobić. Se znajdę, se zapakuję, se zrzucę, se wkleję.

Już....
 
Ostatnia edycja:
Tak, naturalny( na oko jedna, cienka warstwa lakieru). Wymiar 90x160.
Materac pianka+kokos ( twardy, fajny).
 
Wiki czy tego typu motorek kupiliście MOTOR MOTOREK POLICYJNY 5 kolorów, dźwięk,K-ów (1022013084) - Aukcje internetowe Allegro

Jesli tak to do jakiej wagi jest obciązenie? Jak jest napisane w instrukcji? Bo na róznych aukcjach wydaje sie ze takich samych motorkow sa rozne dane podane:sorry2:

Bo ja bym najlepiej chciala coś na dłużej jak to http://www.allegro.pl/item1029014173_skuter_na_akumulator_super_cena_3_8_lat_do_35_kg.html

Ciekawe ,zaraz zapytam do jakiej wagi jest ten Quad http://www.allegro.pl/item1034549233_rozowy_quad_dla_dziewczynki_116.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwonka zapytaj sprzedawcy na allegro powiem ze niewiem do ilu my mamy taki pierwszy 2-4 lata, myslalam o takim wiekszym ale moj bratanek ma i po domu nie da rady pojezdzic zalezy jakie ma kto mieszkanie. Mi z tym mniejszym latwo zejsc i z malym na dwor a poza tym kierowanie albo nawet podniesienie go bo zaklinowal sie miedzy fotelem nie sprawia mu problemu wydaje mi sie ze na takim duzym czterokolowym bylo by mu troszeczke ciezko. Jak wyrosnie z tego kupimy mu cos na pedaly wiekszego moze jakis traktor. napisze Ci cos na zamknietym
 
Do góry