reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
Polka, super zaproszenia :-)

Dziewczyny, chciałam sprzedać kilka ciuszków na allegro i nie potrafię wstawić zdjęć z imageshacka. Wklejam link i w opisie aukcji pojawia się ten link, a nie od razu obrazek. Może macie jakieś inne strony do wstawiania zdjęć?
 
Migotka, fotosik nie pamiętam strony ale wpisz w wyszukiwarkę to na pewno Ci wyskoczy a potem jak tam wrzucisz zdjęcia to będzie link do aukcji:tak:
 
No i po raz kolejny, zawałkuję temat butów. Sandałów tym razem.

Kupiłam szmaciaki befado bo zginały się gdzie trzeba a wszystkie drogie i mniej drogie ale i tak za min 50 zł, zginały się w połowie a nawet tuz za piętą.
Miałam kupić gucie z tymi wycieciami ale teraz sie waham , chciałabym pomacać zanim kupię, zobaczyć.

No i szmaciaki nie bardzo sie nadają, Miku wykrzywia nóżkę, znacznie gorzej idzie mu chodzenie (niz w zwykłych super fit). Znalazłam sandałki superfit ale są sztywne jak diabli.
Nie wiem już sama, moze te ( wysmiane przez mnie) buty daniel kupić?
 
Polka super te zaproszenia:-)zapros mnie tez:-D:-D:-D DLA SAMEGO ZAPROSZENIA:-D:-D:-D zartuje:sorry:

Spoko jak chcesz to Ci wyślę bo musiałam 12 zamówić żeby było z Zosi zdjęciem, adres na gg 3821240 mi podaj i Cię zaproszę:-)

Szopek mi się bardzo podobają te buciki Daniela, nie wiem jak dla chłopców ale dla dziewczynek są b.ładne a cena:baffled:
 
Szopek, ja nadal bardzo polecam gucie. Jak dla mnie rewelacja. My mamy te ze średnimi dziurkami. Bywało już nieraz bardzo ciepło, a małej nóżka się nigdy nie zgrzała ani nie zapociła, więc myślę, że te z największymi dziurkami na lato będą idealne. Ale o danielach też słyszałam, że są wygodne.
 
reklama
Polka zaproszenia boskie, szkoda, ze wcześniej nie wiedziałam, ze takowe w ogóle robią, bo na pewno bym sie skusiła

Panna_migotka ja na swój serwer wrzucam a szablony z wszystkimi fotami na allegro robię w seamonkey
 
Do góry