reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Pisałam na głównym o ciuszkach na allegro: szukałam, kurteczki, znalazłam, ale cena :-(H&M kurtka militarna wiosna kolekcja 2009 NOWA (584080156) - Aukcje internetowe Allegro

co do cen " mega pak" to wszystko jednego sprzedawcy:
http://www.allegro.pl/item579453578_579453578.htm 1225 zł
86-92 WYSTRZAŁOWY CHŁOPCZYK. MEGA PAKA 12-24m (575644450) - Aukcje internetowe Allegro 710 zł
92-98 WYSTRZAŁOWY CHŁOPCZYK. MEGA PAKA 1,5-3L (572870289) - Aukcje internetowe Allegro 1075 zł
74-80 WYSTRZAŁOWA DZIEWCZYNKA. MEGA PAKA 6-12m (569125943) - Aukcje internetowe Allegro 910 zł
74-80 WYSTRZAŁOWY CHŁOPCZYK. WIOSNA LATO 87szt. (566380197) - Aukcje internetowe Allegro 830 zł
itd, itd...
wiem, ze jak się podzieli przez ilość to wychodzi jako tako ale wiecie tysiaka na raz wydać, i koniec przyjemności. Ostatnia paka wiosna - lato hmmm:eek:, lato? parę t-shirtów, lata nie czyni.
 
reklama
a zakladacie juz ciensze kurtki ? maly nie nosi kombinezonu tylko kurtke zimowa i dzinsy pod spodem rajstopki ;-)a jak jest zimno mam takie spodnie na polarku :tak:
 
Ja zakładam jeszcze kombinezon ( niestety, bo strasznie się szarpiemy przy tym). Właściwie dopiero teraz zakładam mu zimowy ( niezbyt gruby) wcześniej takie taki cienki miś z uszkami, bo śpiworek mamy ciepły- teraz już go zdjęłam, bo mi przypomina o zimie.
U nas ciagle strasznie zimno to nie mam jakiegoś ciśnienia, ze gotuje dziecko.
Kupiłam na ciucholu fajna budrysówke z H&M ale za duża jeszcze :-(.
W jesieni Miku " chodził" w bluzach/sweterkach takich z podszewką, miał fajny misiowy bezrękawnik z kapturem a teraz lipa. Było w ciaąży wiećej sie okupić, a mi sie wydawało, co ja bede ciuchy na rocznika kupować.:happy:

Muszę bacznie przetrząsac ciuchole ale troche ostatnio nie mam jak:-(.

Ja dumam nad bucikami, żeby mu krzywdy nie zrobić głupim wyborem. Nawet badziewne ,ważace tone buciorki kosztują jakieś 70 zł. Wiec chyba nie mam co liczyć na mniej?
Podoba mi sie taki, na lato są z dziurkami:
http://www.gucioshoes.com/3d/gucio1.swf
gucio1.swf
 
szopek jak kupilam mu adidaski w ccc za 29.99 i sa normalnie wyprofilowane w srodku zeby nie byl but taki plaski nie sa ciezkie a w dodatku sa miekkie jakby go w pol zgiac maly jest z nich zadowolony tak mi sie wydaje bo czasami go stawiamy na ziemie i robi sobie pare kroczkow mialam kombinezon z zakrytymi nogami i mysle ze nie warto teraz kupowac butow na zime chyba ze na nastepna
 
Zuzka dostała kurtke po kuzynkach z Wójcika coprawda rozmiar 86 ale u niej wyglada tak jakby sie rozszeżala u dolu nie wiem jak taka banka wiec fajnie wyglada rekawy zawine i ok nie bede nic innego kupowac Jak były cieple dni to kilka razy ja miała ale jeszcze zimówka w łaskach a 1000zł za ubrania rany??na raz U nas ostatnio sie wycwanili w ciuchach i jak przedtem jeszcze sprzedawali na sztuki po 3,4 zł to teraz ceny powyzej 10 Zostaja wieksze gdzie sa na kila i w sumie tam mozna najfajniejsze upolowac tylko trzeba miec czas

Butów jeszcze nie mamy:no:

a i miałam pokazać pchacza czekamy na niego mam nadzieje ze dobry na nowego raczej nie moglismy sobie pozwolic ale tak sie napalilam i jest taki
PLAYSKOOL - JEŻDZIK - PCHACZ - SAMOCHODZIK (590542671) - Aukcje internetowe Allegro
 
A ja właśnie wygrałam 2 aukcje - 3 pary spodenek. Jedne cienkie dżinsiki, jedne dresowe i takie ocieplane, trochę większe, to będą na jesień. W sumie 9 zł + przesyłka :rofl2:
 

Załączniki

  • sp2gqd.jpg
    sp2gqd.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 19
  • ciepl2spodenki2.jpg
    ciepl2spodenki2.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 17
Migotka ładne:-)

Ja ustawiam ze szukam np odziez od 1zl do 5 zl i same takie oferty mi wyskakuja i tez trafiaja sie super okazje.,i dobrze zebaczyc co jeszcze innego sprzedawca oferuje bo koszt przesylki wtedy przewaznie jest jeden a ubrania mozna kupic sporo za grosze.
 
Wiki tak but powinien byc mieki,tzn podeszwa powinna sie zgianc,ale niby zapietek powinien byc usztywniony.
A to czy maja byc buty za kostke czy przed kostke to juz sa rozne opinie ortopedow....
Mozna zglupiec.
 
reklama
Do góry