reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Iwonka, super zabawa kibelkiem :-D A te książeczki fajne, mam nadzieję, że dostanę w Tesco bo właśnie wybieram się dziś lub jutro po pieluchy.

Czytałam gdzieś wczoraj, że dziecko najlepiej sadzać na nocnik po ukończeniu 18 miesięcy. Ja już widzę oczami wyobraźni Igę uciekającą z nocnika i zasuwającą z gołym tyłasem po dywanie :-D Tak samo robi, jak ją przewijam na łóżku u rodziców :-D
 
reklama
Tak sa w TESCO . a z tym sadzaniem to dlatego nie sadzam jeszcze ,wole poczekac.Na zwyklym nocniku protestowala wiec na razie niech sie za przyjazni w ten sposob.Na wszystko przyjdzie czas i pora .A zaczniemy nauke w lecie :-)
 
Iwonka dokupowałaś jakieś klocki do tego stoliczka? Mamy go w planie na roczek, Miku uwielbia klocki a w zestawie jest ich chyba mało?

Miku ucieka kiedy zmieniam mu pieluchę lub ubieram, ale na nocniczku siedzi grzecznie i się buja.

My mamy m.in takie książeczki i Mikutek bardzo je lubi , zwłaszcza tą z wiejskimi zwierzętami. Naciska sie z boku na zwierzątko i jest odgłos.
d1003171.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mojej córci póki co wystarczaję grzechotki i takie tam inne małe pierdółki ale na urodziny przydałoby się kupić coś fajnego. Mieliśmy zamar jakieś autko no ale już ma i trzeba nowy pomysł. No i dziadkowie pewnie bądą pytać też. Macie jeszcze jakieś pomysłu oprócz tego stolika co iwonka pokazała?
 
Szopek tez mam takie ksiazki grajace :sorry2: Vanesska za kazdym razem co jestesmy na zakupach to ciagle chce ksiazke jakas,ale chyba dobrze ze nie np slodycze czy zabawke :tak::-) Jeszcze teraz sa takie duze (mamy czerwonego kapturka) z lektorem na zasadzie tych co wkleilas fotke...
Co do klockow to faktycznie jest ich malo w komplecie :dry: ja nie dokupowalam bo dostalismy takie same tylko ze miekkie i tak juz zostalo.:-p
 
Mam też tego czerwonego kapturka :tak:Wole mu jednak czytać.

Ja mam mieszane odczucia wobec kostki z Simby.
2f851979c8834fd6b62b77c34d62b379.jpg

Z jednej strony Mikutek naprawdę ją lubi i dużo sie nią bawi ( jest dla dzieci od roku ale Miku radzi sobie z nia bez problemu, nasza 3 letnia kuzynka też sie nia lubi bawić).
Z drugiej zaś strony ja jej nie cierpię a przynajmniej wtedy gdy włączony jest dźwięk. Chodzi o to, ze gra za głośno, a po włączeniu klawisza ze zwierzątkiem miał być jego odgłos a jest odgłos + irytująca, głośna muzyczka .

Wystarczyło by nie mieszać funkcji, dziecko coś tam naciska, cuduje i jest jeden wielki hałas, bez składu i ładu.

To jest jedyna nasza niby wybajerzona zabawka, czasami jak idę do koleżanki to on się tam ma do dyspozycji różne takie i średnio go zajmują ( mało sie nie popłakał przez szczeniaczka uczniaczka). Najbardziej ciekawią go zegary ( zawsze jak idę w gości mam ze sobą budzik w razie jakby sie nudził), uwielbia też moje stare okrągłe klocki ( takie co sie wkładało na taki bolec) i zaczepy/ogniwa od zabawek fisher price (łączy i rozłącza dziwiąc się co to za magia) inne tylko chwilowo.

Mi sie podoba taki pachacz, ale na roczek to za późno
585780684
 
Po polskiemu nazywa sie krzeselko uczydelko FP ;-) fajna rzecz,owszem.ale my mamy tego szczeniaczka i radyjko z FP,a to wszystko to sa podobne piosenki i ta sama babka spiewa :-pChcialam kiedys tez kupic to.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kinia- zwróciłam uwagę na ten pierwszy pchacz ( chicco) dlatego, ze ma sorter klocków i jakieś tam inne bajery.Ten z FP jest fajny ale ma mniej bajerów, sam pchacz chyba mało sprawdzi się w wyłożonym panelami mieszkaniu :dry:.

Do tych wszystkich zabawek trzeba mieć strasznie duże mieszkanie. Ja mam i tak już pół regału w piwnicy wypełnione ciuszkami ;-)Mam nadzieję , ze na roczek nikt nie sprezentuje mu jakiegoś mega pluszaka, wystarczy nam tych wielkogabrytowców.
 
Do góry