reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Iwonka no wlasnie dobrze to nazwalas zglupiec mozna dlatego wzielam malego poszlam pochodzilam po sklepach i te mi sie najbardziej cenowo podobaly i sie wydawaly odpowiednie no z tylu to usztywnienie jest ja musze wlozyc duzo sily zeby zgiac tyl buta (tak jak sie niechce butow zakladac i sie wciska adidasy ze sie klapki robia) nie jest to exstra rewelaacja .. mysle ze i tak jeszcze jakies kupimy
S7302092.jpg
S7302093.jpg
Migotka zgadzam sie bardzo ladne i cena kuszaca :tak::tak:
 
reklama
Wiki spoko ja tez kupuje buty w takich cenach dla Vanesski,jak pisalam tylko jedne kupilam Bartki jak zaczela chodzic i teraz Klaudia w nich smiga.Chce tez teraz kupic jej adidaski wlasnie takie nie firmowe do wozka zeby miala,a na wiosne lato kupie jej jakies skorzane ala sandalki wlasnie takie spacjalne profilowane.
 
Ja nabyłam ostatnio dwie ażurowe czapeczki na cieplutką wiosnę dla małej, ażurkowy "płaszczyk", jakąś bluzę żółto-różową (mam jazdę zeby kupowac teraz wiecej w nieróżowym kolorze!), no i kilka ciuszków w tym ponczo w paseczki :-)
Czekam na wszystko.
To dla Nikolki.
A dla siebie - miałam kupe szczescia wczoraj, bo wpadłam do ciucholandu ulubionego rzuciłam laskom hasło ze nie mam czasu a szukam tunik i dłuzszych bluzek. Wyszłam ze sklepu po 15tu minutach z dwoma tunikami, kilkoma koszulami i bluzkami oraz dzinsami :tak:i lżejsza o 100zł :dry: Ale jaka szczesliwa ze WRESZCIE mam kilka bluzek!!!
Bo od wielu tygodniu chodziłam tylko w jednym golfie (oczywiscie piorąc go co chwile) i w jasnych spodniach które w te pogode nosilam albo czarne po kostki albo musiałam nosic mokre bo nie zdazyly wyschnac po praniu :sorry2:
 
sylwia- fajny pachacz fajna cena.
iwonka- wolałabym coś z kapturem, coś "miętszego".
Bluzek i jeansów to u mnie zatrzęsienie :tak:.
Czytałam opinię ortopedów i Zawitkowskiego( tak się chyba nazywa). Oni mówią za kostkę, on, ze przed. Myślę, ze co innego dla dziecka półtora roku nawet co już pewniej chodzi- to mogą być krótsze. Też nie chcę, takich buciorów ciężkich za kostkę, jak to Zawitkowski powiedział, jak buty narciarskie.
Mam takie przed kostkę do wózka raczej( zginają się na linii paców ale nie jakoś wybitnie lekko), nr 22 a Miku ma 21.

Zobacz załącznik 123781

Zobaczę może akurat kupie Gucie w miejscowych sklepach , jak nie to przez allegro.
 
reklama
Do góry