reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

Hej kobietki!
dopisuję się do śląskich cieżarówek :) Katowice się kłaniają :)

http://www.naobcasach.pl



http://glitery.pl/



http://slub-wesele.pl/

Witam serdecznie marcóweczkę:-)
Mój dzidziuś jest tylko tydzień starszy:tak:, nie wykluczone, ze przyjdą na świat w tym samym terminie:-)
Zastanawiałaś się już nad wyborem szpitala?

Helou cięzaróweczki, co tam u Was??
Ja już odliczam :-) :-) nawet z nudów spakowałam wczoraj torbę dla siebie i młodej :-) Prawdopodobnie w przyszły czwartek przyjmą mnie na oddział a w piątek rano zabieg.. a w srodę zamierzam zrobić Zuzance ostatni dzień - święto jedynaka.. :-) bedzie wizyta w Figlarni, dobry obiad i mega lody :-)

Kurcze nawet fajnie się masz- znasz datę przyjscia na świat córci. Odchodzą stresy typu; a może to już dziś. Czekanie na poród musi być straszne:baffled:. Nawet swojemu starszemu szkrabowi imprezkę robisz i to zaraz przed rozwiązaniem, świetny pomysł:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) Witam nowe mamusie :-) :-) AbEjA powodzenia, będziemy trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Zajrzyj do nas, żeby się pochwalić :-)
 
Hej Monia!
Co do szpitala to mam dwie opcje: Łubinowa albo Raciborska. Na raciborskiej rodziła moja \kuzynka i bardzo sobie chwali, a o łubinowej słyszałam same ochy i achy :)
mój lekarz tam "dorabia" także jest szansa ze mnie tam skieruje :) musze się ładnie uśmiechnąć.
A Ty gdzie chcesz rodzić ?
 
Hej Monia!
Co do szpitala to mam dwie opcje: Łubinowa albo Raciborska. Na raciborskiej rodziła moja \kuzynka i bardzo sobie chwali, a o łubinowej słyszałam same ochy i achy :)
mój lekarz tam "dorabia" także jest szansa ze mnie tam skieruje :) musze się ładnie uśmiechnąć.
A Ty gdzie chcesz rodzić ?

Też mam dwie opcje; Raciborska i szpital w Świętochłowicach. Teraz bardziej jestem przekonana do Raciborskiej, ale może mi się jeszcze zmienić, nic nie wiadomo.;-) O Łubinowej też dużo dobrego słyszałam, ale nad nim się nie zastanawiałam, zostaje przy dwóch powyższych opcjach:happy:
 
Hej śląskie ciężarówki:-)
Może i ja się dopiszę..pochodzę z okolic Rybnika, ale za mężem trafiłam do Zabrza:tak:
Jeszcze tylko (albo aż) 1,5 miesiąca i zostaniemy rodzicami...:cool2:
Pozdrawiam;-)
 
laski lekarz mi przyspieszył ciecie o jedne dzien i w zwiazku z tym jutro o 20. melduje się w szpitalu... wpadne po wszystkim, jak się ogarnę :-)
 
Też mam dwie opcje; Raciborska i szpital w Świętochłowicach. Teraz bardziej jestem przekonana do Raciborskiej, ale może mi się jeszcze zmienić, nic nie wiadomo.;-) O Łubinowej też dużo dobrego słyszałam, ale nad nim się nie zastanawiałam, zostaje przy dwóch powyższych opcjach:happy:

No to całkiem prawdopodobne ze sie spotkamy :) dzis ide do lekarza, chcę go delikatnie wypytac o tą łubinową, ale jak bedzie kręcił nosem to zdecyduje sie na raciborska:-)
 
reklama
Do góry