reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dzieki Dziewczyny! Powiem Wam, ze to trochę przez nerwicę :) Próbowałam się czymś zająć, żeby nie oszaleć. Mój mąż trochę sobie ze mnie robi podśmiechujki, ze dla naszego syna to bardzo ważne, ze ma girlandę z liści na łóżeczku :)
Jak mi jest źle to sobie tam przychodzę i wyobrażam, że mój synek tam leży i słodko drzemie :)
 
Dzieki Dziewczyny! Powiem Wam, ze to trochę przez nerwicę :) Próbowałam się czymś zająć, żeby nie oszaleć. Mój mąż trochę sobie ze mnie robi podśmiechujki, ze dla naszego syna to bardzo ważne, ze ma girlandę z liści na łóżeczku :)
Jak mi jest źle to sobie tam przychodzę i wyobrażam, że mój synek tam leży i słodko drzemie :)
Jest pięknie, a co ważne daje Ci to radość, to bardzo ważne w nerwicy żeby szukać zajęcia, które nas zajmie, nasze myśli, a Tobie przepięknie wyszło. Chciałabym już być na takim etapie, żeby kupować i urządzać, a przede mną jeszcze tyle tygodni... A i z urządzaniem ciężko będzie, bo mieszkamy w kawalerce z mężem, dopiero będziemy kupować dom, ale zanim się wprowadzimy to się troszkę pomeczymy na tych 30m2
 
Dziewczyny, a Wy w związku z ciśnieniem atmosferycznym macie wyższe ciśnienie? Ja do tej pory miałam raczej ok, a teraz wieczorem zmierzyłam i było 144/88, a po 15 minutach 137/78. Mam nadzieje, ze to w związku z tą pogoda. Ja się dzisiaj czuje źle i psychicznie i fizycznie.
 
Dziewczyny, a Wy w związku z ciśnieniem atmosferycznym macie wyższe ciśnienie? Ja do tej pory miałam raczej ok, a teraz wieczorem zmierzyłam i było 144/88, a po 15 minutach 137/78. Mam nadzieje, ze to w związku z tą pogoda. Ja się dzisiaj czuje źle i psychicznie i fizycznie.
Tak, miałam podwyższone też, 146 na 82. Od rana mam straszny ból głowy z tyłu i od razu wiedziałam, że to ciśnienie. Leżę cały dzień, dużo pije i staram się żeby było cicho w domu, jestem pewna, że to wina tego ciśnienia atmosferycznego, podobno już od jutra będzie niższe. Bol głowy pomalutku przechodzi na szczęście, ale dzisiejszy dzień to porażka była, z łóżka nie wstawalam.
 
Cześć Dziewczynki, jestem w 36 tygodniu ciąży. I niestety też mnie dopadła nerwica. Mam ją od 3 lat. Nigdy się nie leczyłam, ponieważ moja rodzina twierdzi, że to mój wymysł, ale postanowiłam iść do psychologa jak tylko urodzę moją córeczkę. Ja mam często tak, że z nerwów i stresu boli mnie brzuch, czy Wy też tak macie? Często dopadają mnie lęki rano lub przed wizytą u lekarza.
 
reklama
Cześć Dziewczynki, jestem w 36 tygodniu ciąży. I niestety też mnie dopadła nerwica. Mam ją od 3 lat. Nigdy się nie leczyłam, ponieważ moja rodzina twierdzi, że to mój wymysł, ale postanowiłam iść do psychologa jak tylko urodzę moją córeczkę. Ja mam często tak, że z nerwów i stresu boli mnie brzuch, czy Wy też tak macie? Często dopadają mnie lęki rano lub przed wizytą u lekarza.
Ja tak mam... i mnóstwo innych dolegliwości. A najgorszą z nich jest dla mnie lęk i uczucie, że za chwilę zwariuje...
 
Do góry