reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Escipram 10mg, sedam 3mg ale biorę rano i przed spaniem cwiartke więc w sumie połowę dawki.
No to jesteś już bliżej niż dalej. Ja dopiero rozpoczynam swoją przygodę i jestem przerażona jak to będzie się układać dalej
Ja miałam Elicee i mi gin kazała odstawić. Wytrwałam całą ciążę bez :)
 
reklama
Gratulacje! Jak się czujesz? Nadal bez leków? Rodziłaś naturalnie czy cc?
Dobrze. Somatów nie mam. Czasem jakieś lęki się pojawiają jak zostaje sama z Młodą w domu typu że coś mi się stanie ale wiem z czego to wynika i puszczam lęk ;) w ciąży wszystkie dolegliwości zrzucałam właśnie na ciążę i było ok :) teraz Córka wszystko wynagradza. Warto walczyć dziewczyny. Jeśli nie bez leków to z lekami
 
Dziewczyny, czy oprócz tradycyjnych objawów nerwicy macie tez stany depresyjne?
Mnie czasami łapią i wtedy wszystko dla mnie staje się beznadziejne i bez sensu... nie wiem... boje się tego stanu...
 
Ostatnia edycja:
Miałam cc. Wspominam ja super :) miałam cudowna Panią doktor która mi osobiście zrobiła cięcie. Pobytu w szpitalu się bałam bo po pierwszej ciąży dostałam baby bluesa przez to co przeszłam na pogodowce
Czyli polecasz cesarskie cięcie? Ja swój pierwszy poród przeszłam tragicznie, 14 godzin męczarni I kilka dni po zaczęła mnie łamać deprecha poporodowa.
Jak wygląda to ccw ogóle? Trzeba czekać aż skurcze się zaczną czy jak.
 
reklama
Czyli polecasz cesarskie cięcie? Ja swój pierwszy poród przeszłam tragicznie, 14 godzin męczarni I kilka dni po zaczęła mnie łamać deprecha poporodowa.
Jak wygląda to ccw ogóle? Trzeba czekać aż skurcze się zaczną czy jak.
Umawiasz się na termin w 39tc. I zglaszasz sie tego dnia do szpitala ;) chyba że wcześniej się zacznie akcja porodowa to jedziesz ze skierowaniem i też robią
 
Do góry